Hlavní navigace

Společnost SMART Comp. rozšířila jako první operátor službu NETBOX Televize o sekci Samoobsluha

[Tisková zpráva] Brno, 27. září 2010 – Společnost SMART Comp. a. s. uživatelsky vylepšila službu NETBOX Televize. V hlavním menu set-top boxu přibyla nově sekce Samoobsluha. Ta umožňuje zákazníkům objednat si doplňkové služby přímo z pohodlí svého domova.

Sdílet

Jednoduše a ve velmi krátkém čase tak může zákazník svoji televizi rozšířit o tematické programy, NETBOX Archiv či NETBOX Videorekorder. Služba je aktivována do 15 minut po objednání. Stejně snadným způsobem pak může svůj požadavek zase zrušit. Pro zakoupení služeb slouží tradiční nákupní košík a celý proces je velmi intuitivní.

“Již pár hodin po spuštění služby si zákazníci této nové funkce všimli a realizovali první objednávky. V dalších týdnech a měsících tuto službu budeme nadále rozšiřovat a doplňovat o další zajímavé funkce,“ doplnil Vítězslav Vojáček, obchodní a marketingový ředitel společnosti.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX® ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín a Opava. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Díky své koncepci poskytuje síť NETBOX® spolehlivou triple-play službu (internet, IPTV a VoIP). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).