Hlavní navigace

NETBOX Televize se od 1. září rozšiřuje o tři nové atraktivní kanály v češtině

[Tisková zpráva] Brno, 30. srpna 2011 – SMART Comp. a. s., provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX®, obohacuje televizní nabídku o tři nové kanály - program TLC, Animal Planet HD ve vysokém rozlišení a Televizi Slovácko.

Sdílet

Program TLC představuje vlajkovou loď pro ženské publikum patřící nově do portfolia společnosti Discovery Networks. Kromě Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science či Discovery World, tak budou mít zákazníci NETBOX Televize možnost ihned po uvedení na český trh sledovat i tuto novinku.

V některých státech byl program TLC spuštěn již před několika měsíci a získal si rychle pozitivní ohlas.

„TLC nabízí velice kvalitní obsah a jsme přesvědčeni, že si jej diváci brzy oblíbí,“ řekl Vítězslav Vojáček, obchodní a marketingový ředitel společnosti SMART Comp.

Novinkou v NETBOX Televizi je také Animal Planet HD ve vysokém rozlišení patřící do tematické televize Dokumenty.HD. Díky unikátnímu zpracování zvuku a obrazu tento kanál významně přibližuje divákům svět zvířat, znázorňuje skutečnou přírodu, dokáže diváky zaujmout dojemnými příběhy plnými emocí a vášně, v nichž figurují jak nejnebezpečnější dravci, tak naši domácí mazlíčci. „Jedná se již o třetí kanál ve vysokém rozlišení v tomto balíčku, čímž potvrzujeme náš zájem přinášet našim zákazníkům to nejlepší z televizního trhu,“ doplnil Vojáček.

Cílem NETBOXU je nabídku i nadále rozšiřovat. Pokud si však divák nevybere z právě probíhajícího programu, má možnost zavítat do NETBOX Videopůjčovny. Ta disponuje stovkou titulů nejrůznějších žánrů a každý měsíc se aktualizuje. Během prázdnin do ní přibylo množství filmů ze zlatého fondu české kinematografie, mezi nejvíce půjčované nyní patří fenomén Harry Potter a Relikvie smrti: část 1.

V poslední době televizní nabídku NETBOX rozšířila ryze česká televize Harmonie TV určená pro starší a pokročilé a také zpravodajské kanály CNBC Europe a France 24.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX® ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín, Opava a Nový Jičín. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Síť NETBOX® poskytuje spolehlivé služby internetu, telefonování (VoIP) a digitální televize (IPTV) s mnoha rozšiřujícími funkcemi (VOD – videopůjčovna, PVR – videorekordér, HD – vysoké rozlišení, atp.). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).