Hlavní navigace

NetDirect nabízí nový modul SMS Info systému ShopCentrik

[Tisková zpráva] Společnost NetDirect s.r.o. přichází s novou službou SMS Info. Nově zavedený modul je součástí systému ShopCentrik a přináší lepší a rychlejší informovanost pro nakupující na e-shopech klientů společnosti NetDirect. Služba dokáže spolehlivě informovat zákazníky o stavu objednávek, potvrdit úspěšnou registraci, nebo upozornit na speciální nabídku či novinku.

Sdílet

Hlavními úkoly nového modulu jsou možnosti širší komunikace a zefektivnění informovanosti zákazníků. Toho je dosaženo bezprostředním zasíláním krátkých textových zpráv. Tyto SMS jsou automaticky generovány systémem při jakékoliv změně stavu objednávky a zaslány na předem registrované mobilní číslo zákazníka.

Nový modul SMS Info může být jednoduše napojen na již existující a funkční modul v ShopCentriku. Každý zákazník, tak může být prostřednictvím zaslané SMS ihned informován o přijetí objednávky, jejím následném převzetí, ale převážně o jejím vyřízení. Zavedením služby SMS Info společnost NetDirect dále rozšiřuje možnosti ShopCentriku a jeho marketingových nástrojů.