Hlavní navigace

NetDirect představuje inovovanou verzi systému ShopCentrik běžící na nejvýkonnějších technologiích současnosti

[Tisková zpráva] NetDirect s.r.o., přední dodavatel profesionálních e-commerce řešení na českém trhu, přináší svým zákazníkům nový ShopCentrik poháněný nejvýkonnějšími 64bitovými technologiemi Microsoft .NET 3.5 a Microsoft SQL Server 2008.

Sdílet

Hlavními přínosy vylepšeného ShopCentriku je zrychlené zobrazování stránek internetových obchodů a větší flexibilita. Toho je dosaženo díky nově koncipovanému enginu s vyšším výkonem a objektově orientovanou architekturou. Součástí vylepšené verze je také možnost rychlých změn designu jednotlivých částí i celého obchodu. Zákazníkovi představy je tak možno realizovat snadněji, než tomu bylo u dřívějších technologií. Nový ShopCentrik je pro klienty výhodnou a jistou investicí díky použití nejmodernějších a nejbezpečnějších technologií.

Nová verze ShopCentriku byla dokončena na jaře roku 2008 a postupně implementována u vybraných klientů. Od listopadu tohoto roku je nasazována téměř bez výjimky. Zkušenosti jasně ukazují, že systém je funkční, vysoce stabilní a výkonnější ve srovnání s dřívějšími technologiemi. Významnou pomocí při vývoji byly zkušenosti pracovníků oddělení MediaCentrik, které v prostředí .NET pracuje již od roku 2002. Oficiální partnerství s Microsoftem a titul Microsoft Gold Certified Partner přináší nezanedbatelné výhody a díky němu má společnost NetDirect k dispozici potřebné funkční aplikace, školení, technické informace a podporu. Více informací najdete na adrese www.shopcentrik.cz.

Ing. Michal Rogozný, vedoucí vývoje systému ShopCentrik, se k nové verzi vyjádřil takto: „Vývoj nového systému byl obrovskou výzvou a podílelo se na něm současně několik desítek programátorů a implementátorů, kteří jeho funkčnost neustále obohacovali. Našim úkolem bylo vyvinout systém, který nemá na českém trhu konkurenci a svou funkčností předčí verzi předcházející. Zdokonalení se týká především nového způsobu řešení multijazyčnosti a multiměnovosti, vyššího výkonu, rychlejší a bezpečnější implementace a větší flexibility pro potřeby zákazníků.“

Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (224 znaků): NetDirect s.r.o., přední dodavatel profesionálních e-commerce řešení na českém trhu, přináší svým zákazníkům nový ShopCentrik poháněný nejvýkonnějšími 64bitovými technologiemi Microsoft .NET 3.5 a Microsoft SQL Server 2008.

O společnosti NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v oblasti internetového obchodování a neustálým zdokonalováním určujeme jednoznačný domácí standard kvality. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování se novým trendům v oblasti e-commerce.