Hlavní navigace

NetDirect přinesl nové obchodní řešení pro OXALIS, spol. s r.o.

[Tisková zpráva] Ostrava, 23. září 2008 - Společnost NetDirect s.r.o. přinesla nové e-business řešení pro OXALIS, spol. s r.o., jež je významným výrobcem, distributorem a velkoobchodem se sypaným čajem a plantážní kávou na českém trhu. Díky unikátnímu spojení systému ShopCentrik a podnikového systému Helios Orange, nabývá podnikání na internetu pro OXALIS.cz zcela nových rozměrů.

Sdílet

Nové obchodní řešení je vystavěno na systému ShopCentrik, který je plně automatizovaně a obousměrně napojen na podnikový systém Helios Orange. Spojení obou systémů dodává obchodování na internetu novou dimenzi, která přináší velké výhody pro nakupující a zpružňuje obchodní politiku provozovatele. Spojení také snižuje provozní náklady a eliminuje vznik chyb způsobených lidským faktorem. Veškeré obchodní procesy související s e-obchodem jsou řízeny přímo z ERP systému Helios Orange.

Mezi výhodami nového řešení je škála vestavěných marketingových nástrojů, včetně optimalizace pro vyhledávače (SEO) a vyčerpávajících statistik. Ty umožňují vyhodnocování chování návštěvníků a následné přizpůsobování e-shopu jejich potřebám. Vestavěný publikační systém umožňuje pohodlné publikování informací a správu internetového obchodu i firemní webové prezentace v rámci jediného administračního prostředí.

Společnost NetDirect s.r.o. patří mnoho let k integračním partnerům společnosti LCS International, a.s., jež je výrobcem systému Helios Orange. Uzavřená integrační smlouva je předpokladem optimální provázanosti obou produktů a garantuje vzájemnou technickou informovanost obou stran.

Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (192 znaků): Společnost NetDirect s.r.o. přinesla nové e-business řešení pro OXALIS, spol. s r.o., jež je významným výrobcem, distributorem a velkoobchodem se sypaným čajem a plantážní kávou na českém trhu.

O společnosti NetDirect s.r.o.: NetDirect s.r.o. se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v této oblasti a neustálým zdokonalováním vytváří NetDirect jednoznačný domácí standard. Internetové obchody jsou pro zákazníky stavěny na vlastním produktu s názvem ShopCentrik, což společnosti poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování měnícím se trendům v oblasti e-commerce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).