Hlavní navigace

NetDirect s.r.o. přejmenoval všechny své produkty

[Tisková zpráva]

Sdílet

NetDirect s.r.o. přejmenoval všechny své produkty

Ostrava, 6.6.2005 – Přední výrobce internetových obchodů a publikačních systémů NetDirect s.r.o. přejmenoval své produkty. Systém pro tvorbu internetových obchodů ShopEngine od dnešního dne nese název ShopCentrik, publikační systém MediaEngine je nyní MediaCentrik a helpdeskový systém HelpDeskEngine se jmenuje HelpCentrik. K procesu rebrandingu vedlo společnost vedle marketingových důvodů především zásadní zkvalitnění všech produktů. 

„První verze systému ShopEngine vznikla v roce 2002. Od svého vzniku prošla aplikace nezbytným vývojem a inovativními změnami danými konkrétními požadavky zákazníků a nejnovějšími trendy e-commerce trhu,“ vyjádřil se ing. Jan Svoboda, generální ředitel společnosti NetDirect s.r.o. „V současné době jsme schopni zákazníkovi vyrobit nadčasovou elektronickou prodejnu, která může být obousměrně propojena s jakýmkoliv ekonomickým či informačním systémem prodejce (ERP), což podstatným způsobem snižuje její provozní režie a poskytuje nakupujícím zvýšený komfort,“ dodal.

„Dnešní doba nutně vyžaduje profesionální správu firemních informací na internetu či na vnitropodnikovém intranetu a toto je hlavním úkolem publikačního systému MediaCentrik,“ komentuje Jan Bartoš, vedoucí výroby MediaCentrik. „Naše vývojové oddělení momentálně pracuje na vylepšení jádra systému a vývoji modulů pro schvalovací procesy, uchovávání minulých, stávajících a inovovaných verzí dokumentů. Samozřejmou součástí systému bude i podpora zobrazování obsahu na mobilních zařízeních jako jsou např. SmartPhone (chytrý telefon) anebo PDA (kapesní počítače pro managery),“ řekl J. Bartoš. „U systému HelpCentrik se zaměřujeme na co nejefektivnější nastavení komunikace mezi zákazníkem a servisním oddělením,“ dodal.

Společnost NetDirect s.r.o. byla založena v dubnu 2002 a v současné době zaměstnává 40 pracovníků. Od roku 2003 je společnost NetDirect s.r.o. držitelem mezinárodního titulu Microsoft Certified Partner. V roce 2004 společnost získala mezinárodní certifikát ISO 9001 pro oblast Vývoj a implementace internetových softwarových aplikací a ekologický certifikát ISO 14001. Oba úspěšně v letošním roce obhájila. Další informace o společnosti na www.NetDirect.cz.


V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Ing. Petra Kubánková, NetDirect s.r.o.
Marketingová ředitelka

Poděbradova 109, 702 00 Ostrava
e-mail: petra.kubanko­va@NetDirect.cz
tel.: 596 115 633
GSM: 737 283 895

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).