Hlavní navigace

Společnost NetDirect s.r.o. se umístila na 2. místě krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2008

[Tisková zpráva] V prestižní podnikatelské soutěži Vodafone Firma roku 2008 dosáhla společnost NetDirect s.r.o. skvělých výsledků. I přes rekordní počet soutěžících - 3220 moravskoslezských firem - se probojovala na druhé místo. Ředitel společnosti Ing. Jan Svoboda vidí v umístění motivaci pro další práci.

Sdílet

Účastníci soutěže byli hodnoceni na základě tří rozhodujících kritérií. Prvním hodnotícím faktorem byl scoring vypočítaný z rentability, likvidity, zadluženosti, aktiv, ziskovosti a produktivity firmy. Druhým kritériem byl rating nezávisle vypracovaný Hospodářskou komorou. Zde se společnosti NetDirect podařilo dosáhnout nejvyššího možného ohodnocení ze sedmi ratingových stupňů. Třetím kritériem bylo hodnocení odborné poroty, v níž zasedali marketingoví odborníci, ekonomičtí novináři, zástupci státní správy zodpovědní za rozvoj podnikání i představitelé partnerů soutěží.

Ředitel společnosti NetDirect Ing. Jan Svoboda k získanému ocenění říká: „Věřím v sílu této firmy, protože má obrovskou lidskou touhu nejen hrát, ale vyhrávat. Vše se dá vyjádřit slovy passion for e-business, tedy vášeň pro e-byznys opřená o profesionální postupy, výzkum a vývoj, která je a zůstává hnací silou, jež nás odlišuje od konkurence a činí úspěšnějšími. “

NetDirect s.r.o.: Společnost NetDirect s.r.o. patří k nejúspěšnějším dodavatelům e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v této oblasti a neustálým zdokonalováním vytváří špičkový domácí standard. Internetové obchody jsou pro zákazníky stavěny na vlastním produktu s názvem ShopCentrik. To společnosti poskytuje nezávislost a umožňuje jí přizpůsobit se novým trendům v oblasti e-commerce, přesně podle požadavků klientů.