Hlavní navigace

NetDirect zahajuje spolupráci s OR-CZ a OR-NEXT

[Tisková zpráva] Společnost NetDirect s.r.o., přední dodavatel e-business řešení na českém trhu, zahájila spolupráci se společností OR-CZ spol. s.r.o., významným hráčem na poli podnikových systémů v České republice a s její dceřinou společností OR-NEXT spol. s.r.o., dodavatelem systému Lawson M3.

Sdílet

NetDirect, jedna z nejúspěšnějších softwarových společností na českém trhu, uzavřela dohodu o úzké spolupráci se společnostmi OR-CZ a OR-NEXT. Partnerství společnosti NetDirect a obou výše zmíněných společností přinese v budoucnu zákazníkům OR-CZ a OR-NEXT variantu spolehlivé platformy pro obchodování na internetu v segmentech B2C (Business To Customer) a B2B (Business To Business). Potenciálním zákazníkům společnosti NetDirect tato spolupráce dále přinese možnost volby mezi větší množinou propojených ERP systémů.

Hlavním cílem spolupráce společnosti NetDirect a společností OR-CZ a OR-NEXT je co nejefektivnější propojení technické, obchodní a marketingové oblasti. „Nová spolupráce nám otevírá brány k zákazníkům tří významných podnikových systémů, které OR-CZ reprezentuje,“ vyjadřuje se ke spolupráci ředitel společnosti NetDirect Ing. Jan Svoboda. „Již nyní přicházejí první příležitosti ve formě dvou zákazníků zvučných jmen z portfolia bohatých referencí OR-SYSTEMu. Za naši stranu mohu říci, že se maximálně vynasnažíme, aby spolupráce byla úspěšná a zákazníkům přinesla maximální spokojenost.“