Hlavní navigace

NetDirect zvítězil v soutěži Microsoft Awards 2009 a FastCentrik se stal nejlepší aplikací běžící na MS Windows Server 2008

[Tisková zpráva] Ostrava, 10. duben 2009 - FastCentrik - velký e-shop za malé peníze a do 24 hodin, který je speciální verzí systému ShopCentrik, zvítězil v soutěži Microsoft Awards 2009. Získal ocenění Microsoft Technology Awards 2009 Winner a stal se nejlepší aplikací, která využívá Microsoft Windows Server 2008.

Sdílet

Prestižní ocenění převzal na slavnostním vyhlášení soutěže 7. 4. 2009 obchodní ředitel společnosti Luděk Blanda, který se k ocenění vyjádřil následovně: „Z dosaženého úspěchu máme obrovskou radost a je pro nás důkazem, že našim klientům přinášíme to nejlepší, co současný trh e-commerce nabízí. Prestižní ocenění je pro nás však také výzvou k dalšímu vývoji a zkvalitňování poskytovaných produktů. Našim zákazníkům chceme dále přinášet moderní řešení, která porostou s jejich potřebami a v každé chvíli budou splňovat nejvyšší nároky internetového trhu­.“

FastCentrik, aplikace pro internetové obchodování, si dále odnesla ocenění Microsoft Industry Awards 2009 Finalist v kategorii Maloobchod & Velkoobchod, což naši radost jen znásobuje. Podobně se k úspěchu vyjádřil i Jan Svoboda, spokojený ředitel společnosti NetDirect s.r.o.: „Rozhodli jsme se s řešením FastCentrik poskytovat takové služby, které menším firmám vyrazí dech, protože na ně za své peníze jednoduše nejsou zvyklé. Ocenění je důkazem, že se nám to daří. Uděláme všechno proto, aby se z FastCentriku stal fenomén internetového obchodování v segmentu malých firem a živnostníků stejně tak, jako je dnes fenoménem náš produkt ShopCentrik v oblasti robustních e-shopů s napojením na ERP systémy. Získaná ocenění jsou jasným signálem, který klientům napoví, že naše internetové obchody stavíme na nejlepších technologiích, a že je umíme správně využívat."

FastCentrik je speciální verzí systému ShopCentrik, z něhož zdědil ty nejlepší vlastnosti. Je výkonný a vysoce funkční, jeho zprovoznění se realizuje na klíč a do 24 hodin. FastCentrik je určen pro ty, kteří chtějí obchodovat rychle, levně, bez kompromisů a zbytečného rizika. Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (274 znaků): FastCentrik – velký e-shop za malé peníze a do 24 hodin, který je speciální verzí systému ShopCentrik, zvítězil v soutěži Microsoft Awards 2009. Získal ocenění Microsoft Technology Awards 2009 Winner a stal se nejlepší aplikací, která využívá Microsoft Windows Server 2008.

O společnosti NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v oblasti internetového obchodování a neustálým zdokonalováním určujeme jednoznačný domácí standard kvality. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik, FastCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování se novým trendům v oblasti e-commerce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).