Hlavní navigace

Rodina NetEnforcer se rozrostla o nové zařízení AC-3000

[Tisková zpráva] Novinka od společnosti Allot Communications, zařízení NetEnforcer AC-3000, dovoluje operátorům a zákazníkům řídit internetový provoz na ethernetových linkách až do rychlostí 6 Gb/s. Efektivní řízení jejich provozu jim přináší jednak úspory finanční, ale zejména větší spokojenost zákazníků a uživatelů, pro které jsou pak internetové služby dostupnější a příjemněji se používají.

Sdílet

Nabízí sledování provozu v reálném čase, zajištění QoS (Quality of Service), vynucení politik (provozních i bezpečnostních) a směrování provozu. Kombinací těchto faktorů získává poskytovatel plnou kontrolu nad využitím šířky pásma, kdy každý uživatel dostává (a má garantovány) přesně takové služby, které vyhovují jeho typu podnikání.

Provozní rychlost NetEnforceru AC-3000 je 1, 2 a 3 Gb/s v plném duplexu, přičemž zařízení umožňuje realizovat souběžně až čtyři milióny spojení. Celkově je možné nastavit politiky a v reálném čase obsluhovat až 160 tisíc uživatelů. Využívá pokročilou technologii pro monitorování a řízení DART (Dynamic Actionable Reaction Technology). V základní licenci najdou zákazníci prostředky pro dlouhodobé sledování provozu a s ním související reportování, přičemž zařízení je možné za poplatek rozšířit o reportování v reálném čase.

NetEnforcer AC-3000 je vybaven proaktivní včasnou výstrahou, která automaticky spouští varování nebo vynucuje předdefinované akce v případě určitých síťových událostí. Trvalé monitorování provozu zase nabízí shromáždění informací pro rychlé řešení případných problémů a/nebo plánovaní vyžití a kapacit. K přednostem zařízení patří i schopnost detekce škodlivého a nebezpečného provozu, což umožňuje eliminovat útoky a bezpečnostní hrozby v reálném čase bez jakéhokoliv dopadu na řádný provoz. NetEnforcer AC-3000 je navržen tak, aby v případě jeho výpadku nedošlo k přerušení spojení: umožňuje úplný externí hardwarový bypass a plnou redundanci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).