Hlavní navigace

NetShopper.cz: první magazín pro internetové prodejce

[Tisková zpráva] Brno, 13. listopadu 2009 - Společnosti xBizon, s.r.o., provozovatel internetových magazínů Nazeleno.cz, NetDirect s.r.o.., dodavatel e-business aplikací, a ACOMWARE s.r.o. spouští k dnešnímu dni nový magazín NetShopper.cz (www.netshopper.cz). Ten cílí na internetové prodejce, jimž přináší netradiční analýzy a výzkumy z českého e-commerce prostředí, stejně jako užitečné rady pro jejich podnikání.

Sdílet

NetShopper.cz chce zaplnit prázdné místo na poli českých internetových magazínů, které se detailněji věnují oblasti e-commerce. V originálních článcích nabízí svým čtenářům unikátní průzkumy a statistiky z oblasti českých internetových obchodů vhodně doplněné o zahraniční analýzy a zajímavosti.

Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect s.r.o., k tomu dodává: „V magazínu NetShopper vidíme skvělou příležitost, jak předat naše letité zkušenosti z oblasti e-commerce provozovatelům elektronických obchodů. Věříme, že řada informací pro ně bude o to zajímavější, že nepochází ze zahraničí, ale ze specifického prostředí českého internetu.“

„NetShopper je v podstatě klasickým internetovým magazínem, jehož hlavní hodnota se skrývá v samotném obsahu a jednotlivých článcích,“ vysvětluje zaměření webu Kamil Gric, ředitel společnosti xBizon, s.r.o. „Naším cílem v partnerství s firmami NetDirect s.r.o. a ACOMWARE s.r.o. je využít jejich zkušeností k vytváření zajímavého obsahu. Ten pak chceme prezentovat čtenářům vhodnou formou tak, aby byly přínosné také pro jejich obchodování,“ dodává.

Více informací o serveru NetShopper.cz naleznete na stránkách www.netshopper.cz.

O společnosti xBizon, s.r.o.
xBizon, s.r.o. je mladá společnost odborníků z oblasti médií, orientující se na tvorbu originálních internetových projektů. Návštěvníkům našich webu předkládáme netradiční mediální projekty, které přináší nový pohled na danou problematiku, stejně jako portály z oblasti služeb, které v České republice doposud chybí.

O společnosti NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v oblasti internetového obchodování a neustálým zdokonalováním určujeme jednoznačný domácí standard. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik, FastCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování se novým trendům v oblasti e-commerce.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.
Společnost Acomware s.r.o. nabízí svým zákazníkům a obchodním partnerům komplexní řešení pro jejich internetové podnikání. Tři základní pilíře úspěchu – ekonomický systém, internetový obchod, internetový marketing – zprostředkovává prostřednictvím léty ověřených produktů, mezi něž patří ekonomický systém Altus VARIO, internetové řešení ShopCentrik nebo prostřednictvím AWmarketing, značky marketingových aktivit na internetu. Acomware s.r.o. získali v roce 2004 mezinárodně uznávaný certifikát systému řízení jakosti ISO 9001.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).