Hlavní navigace

NetTravel.cz otevírá 5 vlastních kamenných poboček a posouvá internetový e-shop do kamenného světa.

[Tisková zpráva] Praha, 3. června 2008 - Internetová cestovní agentura NetTravel.cz oficiálně otevřela k 1.6.2008 pět vlastních kamenných poboček: České Budějovice, Hradec Králové, Plzeň, Olomouc a Ostrava.

Sdílet

Společnost NetTravel.cz se rozhodla pro investice do kamenného prodeje s cílem dosáhnout synergie obou prodejních kanálů; internetového a kamenného prodeje. Petr Staněk, marketingový ředitel k tomu říká: „Z interních statistik NetTravel.cz vyplývá, že přes internet objednávají zájezdy nejčastěji obyvatelé Prahy a středočeského kraje. V kamenném prodeji proto vidíme velký potenciál zejména v regionech, kde stále klienti při výběru dovolené preferují osobní kontakt.“

NetTravel.cz je tak první českou online cestovní agenturou, která otevírá vlastní kamenné pobočky. Stejnou strategii volí i slovenská dceřiná společnost NetTravel.sk, působící na slovenském trhu pod značkou LastMinute.sk, se základnou a call centrem v Bratislavě. První kamenná pobočka bude otevřena ještě tento rok v Košicích.

Společnost NetTravel.cz, s.r.o., poskytuje autorizovaný internetový prodej více jak 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 největších cestovních kanceláří působících na českém trhu a patří k největším a nejsilnějším on-line cestovním agenturám v České a Slovenské republice. Dále nabízí kompletní služby v oblasti cestovního ruchu a to včetně on-line rezervačního systému ubytování po celém světě, letenek, pronájmu automobilů, recenzí hotelů, fotogalerie, kompletní on-line prodej průvodců/map a v neposlední řadě ubytovacích kapacit v České republice. Jako novinka je spuštěna služba on-line pojištění. Cílem společnosti NetTravel.cz je poskytovat zákazníkům komplexní, vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu.