Hlavní navigace

NetTravel.cz zprovoznil katalog ubytovacích zařízení

[Tisková zpráva] Společnost NetTravel.cz, s.r.o., přední autorizovaný prodejce zájezdů přes internet, otevřela na svých webových stránkách novou sekci s názvem Ubytování v ČR. V katalogu si zájemci snadno dohledají vhodné ubytovací zařízení v lokalitě, kam se chystají cestovat. Majitelé ubytovacích zařízení mohou jeho prostřednictvím významně zviditelnit své služby na internetu.

Sdílet

Praha, 7. září 2006 – Návštěvníci webových stránek on-line cestovní agentury NetTravel.cz mohou využít nově zprovozněnou službu s názvem Ubytování v ČR, kde naleznou seznam všech významných ubytovacích zařízení v jednotlivých regionech.

Do katalogu se mohou registrovat majitelé hotelů, pensionů, ubytoven a podobných zařízení, které leží na území České republiky. Registrace nového ubytovacího zařízení je zcela zdarma. Čím dříve se zájemci zaregistrují, tím lépe, neboť řazení v katalogu je závislé na datu registrace. Samozřejmostí je snadná administrace a aktualizace textů a fotografií.

V rámci registrace ubytovacího zařízení do katalogu je možné využít službu přednostního výpisu. Za roční poplatek 4.900 Kč může být ubytovací zařízení zviditelněno na prvním až třetím místě stránky v dané kategorii. Na přednostním výpise se zobrazují první tři klienti z daného kraje, kteří si tuto službu rezervovali. Pozice jsou pouze tři a není možné dokoupit další.

Registrace ubytovacího zařízení na webových stránkách NetTravel.cz nezabere více než několik minut a za tento čas bude jeho majiteli poskytnuta vysoká protihodnota v podobě 100% cílené a efektivní reklamy.

Server NetTravel.cz navštíví měsíčně přes 100.000 uživatelů, kteří se vyznačují vysokým zájmem o cestovaní a cestovní ruch.