Hlavní navigace

Neuvěřitelné životy: Superžena

[Tisková zpráva] Datum a čas vysílání: 24. ledna, 21:15, Prima TV.

Sdílet

Žena extra třídy nás vezme na vzrušující výlet do napumpovaného světa ženské kulturistiky. Joanna Thomas, svými příznivci zvaná též Buvolice Barbie, je nejmladší ženou v historii, která se profesionálně věnuje sportu, v němž sice na amatérské úrovni soutěží více než 10 000 žen, skutečné ocenění však získávají jen dvě či tři nejšpičkovější profesionálky.

Konkurence je silná a my budeme svědky nebezpečné hry, do které se Joanna nutí, aby dosáhla svého snu z dětství – být korunována jako Miss Olympia, což je v kulturistice ta nejlákavější cena. Absolvujeme s ní namáhavý a krutý trénink, dehydrataci a hladovku s cílem dostat se do soutěžní kondice. Nahlédneme i do zákulisí, kde budeme mít jedinečnou příležitost zakusit napětí a křehkou sebedůvěru těchto žen ve chvíli, kdy se setkají tváří v tvář se svými soupeřkami.

Žena extra třídy šokuje ženskými svaly, jaké většina z diváků dosud neviděla. Odhalí však i propastný rozdíl mezi všeobecnou představou o ženské kulturistice jako zdravém sportu a její krutou realitou. Tento hluboce lidský a velmi osobní příběh však zároveň ukazuje, co ženu vede k tomu, aby své tělo změnila do až extrému, kdy je silnější a svalnatější, než většina mužů. Jakmile se však divák dostane za Joannin vnější vzhled, spatří v ní neklidnou osobu, která pro splnění svého snu dělá vše, co může.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).