Hlavní navigace

NEUVĚŘITELNÝ DÍL POŘADU BER NEBO NEBER UŽ V NEDĚLI!

[Tisková zpráva] Neopakovatelné emoce! Tak těmito slovy popsal moderátor Pavel Zuna díl pořadu Ber nebo neber, který Televize Prima odvysílá již tuto neděli. Odvážná soutěžící Zdeňka v něm získala milionovou částku, doposud nejvyšší v historii soutěže. „Přišla jsem si pro peníze na dva kočárky pro naše vnoučata. A kdyby něco zbylo, tak bych přispěla na rodinnou oslavu, kterou v červnu plánujeme,“ říkala na začátku sympatická důchodkyně, která je dle svých slov na svůj věk stále velice aktivní. „Mám kolem sebe vnoučata a rodinu, ti mě nejvíce zaměstnávají,“ vysvětlila Zdeňka.

Sdílet

Neuvěřitelná však není jen výše vyhrané částky, ale i samotný průběh soutěže. Soutěžící totiž postupně odhalila všechny kufříky a nakonec jí zbyly jen ty se čtyřmi nejvyššími částkami. Když paní Zdeňka odmítla nabídku bankéře na milion dvě stě tisíc korun, žertoval Pavel Zuna: „Tak to se nám tady ještě nestalo, aby někdo odmítl takovou částku! Obzvlášť když si přišel pro dva kočárky!“

Celá soutěž byla velice emotivní, což bylo vidět nejen na soutěžících, ale také na moderátorovi pořadu Pavlu Zunovi. „Byl jsem strašně nervózní. Paní Zdeňka hodně riskovala. S každým dalším kufříkem jsem čekal, kdy se to zkazí, a ono stále nic. Uvědomoval jsem si, že jsem svědkem historického okamžiku, jaký tu ještě nebyl.“ Pavel spočítal, že pravděpodobnost, že by soutěžícímu zbyly poslední kufříky s nejvyššími částkami, je jednou za 287 let v případě, že by se pořad vysílal každý týden.

V zábavném soutěžním pořadu Ber nebo neber se hraje každou neděli až o částku 5 milionů korun. Neuvěřitelný díl bude Televize Prima vysílat už tuto neděli od 20 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).