Hlavní navigace

New Frontier Group uzavírá distribuční smlouvu se společností Informatica

[Tisková zpráva] New Frontier Group, jejímž členem je Profinit od roku 2007, podepsala v prosinci minulého roku distribuční smlouvu se společností Informatica pro region EMEA. Profinit bude v rámci NFG fungovat jako kompetenční centrum pro poskytování komplexní presales podpory produktů Informatica.

Sdílet

Praha, 6 1. 2010 – Skupina New Frontier Group, jejímž členem je Profinit od roku 2007, podepsala koncem minulého roku distribuční smlouvu se společností Informatica pro region EMEA. Smlouva umožňuje prodávat řešení a poskytovat podporu v České a Slovenské republice, Rusku, Maďarsku, Rumunsku a Srbsku.

„Navzdory ekonomické krizi vidíme rostoucí potřebu řešení v oblasti integrace podnikových dat ve Střední a Východní Evropě. Díky spolupráci se společností Informatica můžeme rozšířit nabídku služeb našim zákazníkům o spolehlivý nástroj pro správu podnikových informací,“ říká Branislav Vujovič, CEO, New Frontier Group.

Fergal McDonell, ředitel Informatica pro region EMEA komentuje uzavření smlouvy následovně „Spolupráce s New Frontier Group posílí naší pozici ve Střední a Východní Evropě a rozšíří okruh zákazníků, kteří budou mít přístup k našim službám a řešením.“

NFG založila v Profinitu v Praze Informatica kompetenční centrum, jehož úkolem je poskytnout všem členům holdingu komplexní presales podporu. Tomáš Pavlík, CEO, Profinit dodává: „Profinit je partnerem společnosti Informatica již od roku 2000 a za tuto dobu jsme realizovali řadu projektů s nasazením Informatica technologií především ve finančním a telekomunikačním sektoru. Nyní můžemenaše dlouholeté zkušenosti s produkty společnosti Informatica sdílet s ostatními členy skupiny NFG.“

O společnosti Profinit
Profinit je softwarová společnost s desetiletou historií na středoevropském trhu IT. Sídlo společnosti je v Praze, pobočku má na Slovensku v Bratislavě. Firma pro své zákazníky vyvíjí řešení na míru jejich specifickým potřebám. Portfolio služeb zahrnuje vývoj software na zakázku, datové sklady a business intelligence, integrace softwarových systémů a data management. V říjnu 2007 se Profinit stal členem nadnárodního holdingu NFG.

O skupině NFG
New Frontier Group je rakouská společnost se sídlem ve Vídni. Jejím cílem je v horizontu 3 – 5 let vybudovat v regionu střední a východní Evropy silnou skupinu 15 – 20 firem z oblasti informačních technologií, která bude svým zákazníkům poskytovat komplexní IT služby na špičkové úrovni. Členské společnosti zůstanou autonomní a budou dále operovat pod svými značkami, NFG bude fungovat jako jejich strategický poradce. Více informací naleznete na webových stránkách www.newfrontier.at.

O společnosti Informatica
Informatica je přední poskytovatel řešení v oblasti datové integrace. Zákazníkům poskytuje řešení a služby, které jim umožní lépe pracovat a využívat firemní informace a získávat tak konkurenční výhodu v dnešním globálním světě. V současné době má Informatica po celém světě kolem 3 850 zákazníků. Více informací naleznete na webových stránkách www.informatica.com