Hlavní navigace

Newsletter Radia Wave dostal nový kabát

[Tisková zpráva] 24. července dostanou posluchači Radia Wave do svých emailových schránek newsletter ve zbrusu nové podobě. Budou tak informováni o novinkách ve vysílání a všem podstatném, co pro ně tým Radia Wave přichystá.

Sdílet

Můžete se těšit na hudební novinky, které vyšleme do éteru, hned jak nám přijdou pod ruku. Nejaktuálnější publicistická, kulturní a sportovní témata, proložená šikovnou grafickou rukou. V newsletteru najdete programové perličky na následující týden, Desku týdne, upozorníme vás na záznamy a přenosy koncertů hvězdných kapel, které budeme exkluzivně v Českém éteru vysílat. A k tomu nejlepšímu z vysílání, bude newsletter obsahovat i plné hrstě výlučného materiálu, který vám éterem nemůžeme doručit – nejlepší z čerstvých videoklipů, v mp3 zdarma legálně ke stažení, hudební zpravodajství, pozvánky, recenze, hudební online týdenník, který vám bude poskytovat kompletní servis.

Vymýšlíme pro vás soutěže o zajímavé ceny. O prázdninách probíhá např. soutěž ČTENÍ NA LÉTO, v níž můžete vyhrát nejžhavější knižní novinky! Pro fanoušky adrenalinových zážitků jsme vytvořili magazín o extrémních sportech RIDE ZONE, který vysíláme každé pondělí od 19 hodin.

Jestli vám nestačí jen informace, které slyšíte ve zprávách, pak je tady pro vás středeční pořad Rentgen, díky kterému se dozvíte veškeré zajímavosti ze světa publicistiky a vše, co považujeme za důležité v dnešním světě.

Živé rozhovory s našimi hosty poslouchejte mezi 15. a 16. hodinou v Odpolední session a když zrovna nebudete na příjmu, můžete si je přečíst na www.wave.cz. Naši redaktoři připravují reportáže z nejrůznějších koncertů a věnují se i film, divadlu, knihám a všem akcím, které podporujeme a které korespondují se zaměřením radia. Nepropásněte je!

V newsletteru se dozvíte vše důležité, co se v kuchyni Radia Wave uvaří… ochutnejte! Pokud chcete být včas informováni o všem zajímavém, co si můžete na Radiu Wave poslechnout, využijte možnosti dostávat všechny novinky pravidelně a bezplatně do své e-mailové schránky, zaregistrujte se na adrese www.rozhlas.cz/ra­diowave/newslet­ter. Odběr je možné kdykoliv odhlásit.

Náhled nového newsletteru najdete na www.wave.cz/new­sletteronline

Český rozhlas 4 – Radio Wave je nejmladší regionální studio Českého rozhlasu určené především mladé generaci. Playlist studia tvoří hip-hop, indie kytary, r n b, elektronická hudba, kvalitní pop a česká alternativní scéna. Kromě hudby má Radio Wave ve svém objektivu divadlo, film, life-style, publicistiku a alternativní a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody, ve vysílání se pravidelně věnuje veřejně prospěšným tématům, mladé nekomerční kultuře, podporuje charitativní akce. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, na Domažlicku a v severních Čechách), DVB-S (v paketu Czechlink přes satelit Astra 3A), v DVB-C, přes IPTV a kabelové televize. Více informací naleznete na www.wave.cz, www.myspace.com/ra­dio_wave.

Český rozhlas 4 – Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání. Na našich internetových stránkách je k dispozici i web kamera, díky které máte možnost sledovat naše moderátory při práci

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).