Hlavní navigace

Newtel přichází na trh s novou službou myStream

[Tisková zpráva] Praha 18.8.2008 - Společnost New Telekom přichází s novou generací ADSL služeb, službou myStream, která zaujme především novými rychlostmi a snadnou dostupností na 95% území České republiky. Tato novinka vychází z možností, které dává princip ADSL IP Stream a která je na našem trhu nástupcem doposud používanému principu ADSL Broadband. MyStream je službou budoucnosti, která splňuje podmínky ADSL2+ a je poskytována bez omezení přenesených dat. Zákazník si může zvolit ze dvou variant - základní s agregací 1:40 nebo variantu Profi, kde je agregace na bezkonkurenčně nízké úrovni 1:10.

Sdílet

New Telekom se v loňském roce rozhodl investovat nemalé prostředky do ADSL infrastruktury především proto, aby eliminoval závislost na dodávkách služeb třetích stran. Investice byly zdárně dokončeny a Newtel tak disponuje technologií umožňující poskytovat ADSL IP STREAM, která mu umožňuje pružně reagovat na poptávku trhu.

Uživatelé u nových služeb myStream ocení nejen vynikající rychlost směrem k nim (tzv. download), ale především výrazný posun i v tzv. uploadu který je v „nejpomalejší“ variantě nabízen v pohodlných 512 kbps (dosavadní možnosti nabízely pouze 128 kbps). Princip služeb myStream také přináší mnoho novinek, pro uživatele zdánlivě neviditelných a přesto poskytující vyšší kvalitu. Newtel má nyní možnost ovlivňovat reálnou úroveň agregace což bylo například u předchozích služeb Broadband nemožné. Zákazníkova linka je navíc pod trvalým dohledem a ke službě je rovněž nabízena možnost vyšší úroveň SLA (Service Level Agreement).

Služby myStream jsou připravené zejména pro multimediální přenosy obrazu i zvuku a jsou zájemcům dostupné v rámci ČR s velmi krátkou dobou zřízení. Služba myStream je v současné době dodávána ve dvou variantách – rychlejší varianta s rychlostmi 16.384/768 je zákazníkům nabízena za 645 Kč/měsíčně, pomalejší varianta s rychlostmi 8192/512 kbps za 295 Kč.

Nabízené služby nejsou určeny jen novým zákazníků, pro stávající zákazníky jsou připravené podmínky pro převod stávajících služeb na nové.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).