Hlavní navigace

NextiraOne byla certifikována jako zlatý partner společnosti Genesys

[Tisková zpráva] Paříž/Praha, 12. prosince 2006 – Společnost NextiraOne oznamuje, že od společnosti Genesys Telecommunications Laboratories získala za úspěšné dlouholeté partnerství zlatou certifikaci.

Sdílet

NextiraOne je přední nezávislý integrátor kontaktních center v Evropě a klíčový partner pro technologii kontaktních center společnosti Genesys. Společnost Genesys svým certifikačním programem sleduje vysokou úroveň školení, kvalifikace a špičkové práce resellerů, vývojářů a systémových integrátorů v různých disciplínách. Nejdříve Genesys jmenovala svým nejlepším partnerem společnost NextiraOne pouze pro jižní Evropu, což zahrnuje Francii, Itálii, Portugalsko a Španělsko.

„Náš program zlaté certifikace zaručuje spokojenost zákazníků s vysoce kvalitními implementacemi. Personál společnosti NextiraOne klade důraz na konzistentní a pečlivé implementace u podnikových zákazníků,“ řekl Paul Segre, provozní ředitel společnosti Genesys. „Získání certifikace zlatého partnera vyžaduje důkladné školení a složení náročných zkoušek, takže společnosti NextiraOne k tomuto úspěchu blahopřejeme.“

Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne Europe, řekl: „Je to skvělá zpráva pro organizace po celé Evropě, které chtějí využívat naše mimořádné schopnosti. Poslední dobou se ve světě kontaktních center objevují ohromné obchodní i technologické inovace, k nimž přispívají technologie jako IP nebo SIP. NextiraOne pomáhá firmám spravovat jak jejich existující investice, tak režijní náklady na komunikační řešení, a vytvářet tak měřitelnou obchodní hodnotu.“

NextiraOne se specializuje na plánování a návrh, implementaci, podporu a správu hlasových, datových a konvergovaných komunikačních sítí. Status zlatého partnera získala společnost díky své odbornosti a také úspěchům v prodeji řešení od společnosti Genesys, včetně Genesys Voice Platform (GVP), které je založeno na otevřených standardech a běží na řadovém hardwaru. Více než 40 pracovníků společnosti NextiraOne je vyškoleno a certifikováno jako odborníci pro prodej řešení Genesys GVP. Společnost dodává řešení Genesys ve všech vertikálních odvětvích, ale specializuje se hlavně na veřejný sektor, finanční služby a pojišťovnictví.

Pro získání zlaté certifikace musela společnost NextiraOne splnit následující kritéria: 

  • osvědčená historie implementací u zákazníků za poslední dva roky,
  • vysoká spokojenost zákazníků – mezi zákazníky byl proveden průzkum,
  • úplný laboratorní systém pro všechny certifikované a podporované produkty Genesys,
  • kvalitní školení zaměstnanců pro všechny certifikované a podporované produkty Genesys,
  • dodržování profesionálních metodik a doporučených postupů poskytování služeb,
  • infrastruktura technické podpory, personál a definované postupy.

Partneři se zlatou certifikací získávají za svou odbornost a nasazení možnost používat logo schválené společností Genesys a také prominentní pozici v adresáři partnerů Genesys. Navíc získávají marketingové výhody, technické nástroje a podpůrné služby poskytované pouze zlatým partnerům.