Hlavní navigace

NextiraOne Czech se stává dodavatelem kamerových systémů Cisco

[Tisková zpráva] Řešení Cisco Video Surveillance zahrnuje síťový hardware i software pro přenos a zpracování videa

Sdílet

Praha, 8. listopadu 2010 – Společnost NextiraOne Czech, české zastoupení předního evropského experta na komunikační služby, získala akreditaci Advanced Technology Partner (ATP) pro návrh a implementaci kamerových systémů (Video Surveillance) společnosti Cisco. Touto akreditací disponují na českém trhu pouze tři partneři společnosti Cisco. 

Cisco Video Surveillance zahrnuje síťový hardware a software, určený pro přenos a zpracování videa v zabezpečovacích kamerových systémech. Kamerový systém využívá pokročilých vlastností síťové infrastruktury k bezpečnému, na pravidlech založenému přístupu k obrazovým informacím ze sledovaného místa. V rámci řešení Cisco Video Surveillance lze kombinovat i technologie dalších výrobců – pro zajištění nejvyšší možné úrovně zabezpečení při optimálních nákladech na jeho implementaci i provoz a ochrany investic do stávajícího vybavení. 

Portfolio Cisco Video Surveillance pokrývá celý řetězec produktů – od snímání videa přes jeho zpracování a archivaci až po zobrazení a distribuci na pulty centralizované ochrany. V rámci jednoho projektu je možné nasadit stovky až tisíce kamer s centralizovanou správou. 

„Doplnění našich Cisco akreditací o kompetenci k implementaci kamerových systémů Video Surveillance nám umožňuje dodávat zákazníkům kompletní portfolio komunikačních řešení, doplněné o bezpečnostní systémy pro ochranu jejich majetku,“ řekl Jan Sedlačík, Networking Manager společnosti NextiraOne Czech. „Díky infrastruktuře založené na otevřených standardech je navíc možné kombinovat produkty Cisco se stávajícím zabezpečovacím vybavením a optimalizovat tak náklady implementace.“ 

O společnosti NextiraOne

Společnost NextiraOne má ústředí  v Paříži a je předním evropským expertem na komunikační  služby. Navrhuje, instaluje, udržuje a podporuje řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků od hlasu a mobility přes zabezpečení až po aplikace. NextiraOne dodává dokonale integrovaná, ucelená komunikační řešení, jež využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. 

Další informace najdete na webu: www.nextiraone­.eu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).