Hlavní navigace

NextiraOne Czech získala certifikaci Cisco Gold Partner

[Tisková zpráva] Praha, 12. listopadu 2006 - Společnost NextiraOne oznámila, že dosáhla dalšího důležitého ocenění, když byla znovu certifikována jako Cisco Gold Partner. Tímto oceněním potvrzuje, že i nadále patří mezi top partnery v České republice a svým zákazníkům poskytuje záruku nejvyšší kvality služeb.

Sdílet

Získání této certifikace bylo podmíněno splněním celé řady požadavků, včetně nároků na personál, podporu, specializaci a spokojenost zákazníků. NextiraOne dále prokázala svou kvalifikaci v oblasti prodeje, instalace a poskytování servisních služeb pro všechna Cisco řešení v České republice.

„Získání zlatého partnerství je pro nás obrovským úspěchem, za kterým stojí celý tým vynikajících odborníků NextiraOne,“ řekl Jan Sedlačík, Head of Networking Department, NextiraOne Czech. „Ocenění je pro nás o to významnější, že podmínky pro získání certifikace Cisco Gold jsou velmi tvrdé.“

„NextiraOne je klíčový partner Cisco Systems, a to zejména v oblasti Unified Communications, bezpečnosti a správy konvergovaných sítí. Vedle velmi dobrých technických znalostí oceňujeme i schopnost partnera nabídnout našim společným zákazníkům integraci klíčových aplikací v oblasti Unified Communications a kontaktních center,“ dodává Jiří Hromadník, Regional Chanel Manager společnosti Cisco Systems.

NextiraOne i nadále pokračuje v rozšiřování svého certifikačního portfolia a již nyní má více než 230 certifikovaných pracovníků a 31 CCIE (Cisco Certified Internetwork Expert). V rámci poskytovaných služeb pokrývá celý rozsah řešení Cisco Systems se specializací na IP telefonii, bezdrátové LAN, VPN bezpečnost, správu sítí a hlasový přístup, přičemž hlavním cílem je poskytovat svým zákazníkům co nejkomplexnější technologické možnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).