Hlavní navigace

NextiraOne expanduje do Rumunska

[Tisková zpráva] Paříž – 22. května 2007. Společnost NextiraOne otevírá novou pobočku v Bukurešti a oblast svého působení tak rozšiřuje i o Rumunsko. Založením pobočky NextiraOne Romania se počet evropských zemí, v nichž má společnost NextiraOne přímé zastoupení, zvyšuje na 17.

Sdílet

NextiraOne představuje silného hráče v celém evropském regionu. Její pobočky v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Slovensku a České republice dosahují výborných výsledků a výrazný potenciál pro růst vidí společnost rovněž v Rumunsku. Z nedávného průzkumu vyplynulo, že v souvislosti se vstupem do Evropské unie v roce 2006 investovaly zahraniční firmy v Rumunsku přes devět miliard dolarů.

„Rumunsko pro nás znamená nový a atraktivní trh. Máme v úmyslu zde vybudovat výraznou pozici, a to i prostřednictvím akvizic, bude-li to třeba,“ řekl Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne. „Organizace v této rychle rostoucí ekonomice mohou nyní využít naši odbornost na podporu svého růstu a dalšího zvyšování svého náskoku před konkurencí.“

Množství objednávek společnosti NextiraOne v letech 2005–2006 ve střední a východní Evropě výrazně rostlo. Objednávky na zařízení kontaktních center překročily 85% růst, objednávky na technologie jednotné komunikace se zvýšily o 40 procent.

NextiraOne už v Rumunsku získala několik zákazníků včetně předního poskytovatele finančních služeb Raiffeisenbank Group, jemuž se dosud věnovala NextiraOne Austria. Pobočku NextiraOne Romania bude zpočátku podporovat pobočka v sousedním Rakousku a jejím ředitelem se stane Alexander Mahovsky. Jeho úkolem bude vyhledávat místní pracovníky prodeje a technické odborníky, a na dodávkách řešení organizacím v této zemi spolupracovat se stávajícími technologickými partnery.

Nová pobočka NextiraOne Romania se poprvé oficiálně představila na konferenci Cisco Expo 2007 v Bukurešti počátkem května.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).