Hlavní navigace

Společnost NextiraOne obhájila nejvyšší akreditaci Alcatel-Lucent

[Tisková zpráva] S akreditací Global Partner má NextiraOne všechny kompetence pro implementaci podnikových komunikačních řešení Alcatel-Lucent

Sdílet

Praha, 18. srpna 2010 – Společnost NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, opět splnila všechny odborné požadavky a obhájila akreditaci Global Partner společnosti Alcatel-Lucent. Akreditace se vztahuje na 18 zemí kde má NextiraOne svoje pobočky, včetně České republiky.

Akreditace na úrovni globálního partnera opravňuje společnost NextiraOne k prodeji, implementaci a řízení podnikových komunikačních řešení Alcatel-Lucent. NextiraOne obhájením akreditace potvrdila svoji kvalifikaci pro řešení podnikové komunikace, kontaktní centra, implementace řešení jednotné komunikace a infrastrukturní produkty Alcatel-Lucent.

„Produkty Alcatel-Lucent implementujeme v řadě našich projektů, proto je pro nás perfektní znalost těchto technologií zcela klíčová,“ řekl Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech. „Obhájení akreditace globálního partnera znamená potvrzení odborných znalostí našich specialistů na implementaci a správu produktů Alcatel-Lucent.“

Kontaktní centra s technologiemi Alcatel-Lucent implementovala NextiraOne Czech například v České spořitelně nebo v holdingu SYNOT.

O společnosti Alcatel-Lucent
Společnost Alcatel-Lucent dodává poskytovatelům služeb, firemní klientele a státní správě na celém světě řešení, která umožňují koncovým uživatelům využívat hlasové, datové a obrazové komunikace. Alcatel-Lucent je lídr v oblasti pevných, mobilních a konvergentních širokopásmových sítí, IP technologií, aplikací a služeb a využívá bezkonkurenčních technických a vědeckých kapacit Bell Labs, jednoho z největších inovačních center v telekomunikačním průmyslu. S pobočkami ve 130 zemích světa je Alcatel-Lucent místním partnerem s celosvětovým dosahem. Společnost Alcatel-Lucent dosáhla v roce 2008 tržeb ve výši 16,98 miliardy EUR, operuje z Francie a její vedení sídlí v Paříži. Více na www.alcatel-lucent.com.

O společnosti NextiraOne
Společnost NextiraOne má ústředí v Paříži a je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, instaluje, udržuje a podporuje řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků od hlasu a mobility přes zabezpečení až po aplikace. NextiraOne dodává dokonale integrovaná, ucelená komunikační řešení, jež využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek.

Další informace najdete na webu: www.nextiraone.eu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).