Hlavní navigace

NextiraOne Czech byla vyhlášena partnerem roku společnosti Cisco

[Tisková zpráva] Česká pobočka společnosti NextiraOne získala od společnosti Cisco ocenění Partner roku v kategorii inovací řešení za projekty pro ČSOB a Poštovní spořitelnu

Sdílet

Praha, 18. května 2010 – Společnost NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, získala od společnosti Cisco sedm různých ocenění pro partnera roku. NextiraOne Czech byla vyhlášena Partnerem roku v kategorii inovací řešení, další ocenění získaly pobočky NextiraOne v Rakousku, Francii, Španělsku a Portugalsku.

Ocenění Partner roku v kategorii inovací řešení získala NextiraOne Czech za úspěšné projekty pro ČSOB a její dceřinou společnost Poštovní spořitelnu.

Úspěchy společnosti NextiraOne potvrzují šířku pevného partnerství se společností Cisco, a to jak geograficky, tak i z hlediska zákaznické základny a implementovaných řešení. Ocenění byla vyhlášena na konferenci Cisco Partner Summit, pořádané ve dnech 26. až 29. dubna v San Francisku.

Přehled ocenění udělených pobočkám NextiraOne společností Cisco:

  • Česká republika – Partner roku v kategorii inovací řešení (Solution Innovation Partner of the Year).
  • Rakousko – Podnikový partner roku (Enterprise Partner of the Year), Servisní partner roku (Service Partner of the Year).
  • Francie – Partner roku pro veřejný sektor (Public Sector Partner of the Year), ocenění pro celou geografickou oblast.
  • Španělsko – Partner roku pro veřejný sektor (Public Sector Partner of the Year).
  • Portugalsko – Partner roku v kategorii sítí bez hranic (Borderless Network Partner of the Year), Partner roku pro veřejný sektor (Public Sector Partner of the Year), ocenění pro celou geografickou oblast a prostor.

Ocenění pro celou geografickou oblast a prostor (Theatre Award) pro portugalskou pobočku bylo uděleno i díky největšímu projektu ve veřejném sektoru pro portugalské ministerstvo školství. V rámci projektu byla nasazena řada inovativních technologií a více než 220 000 portů. Toto ocenění navazuje na loňský úspěch v podobě ocenění Cisco Global Public Sector Partner of the Year a je jedním z nejvyšších letošních ocenění pro veřejný sektor, jelikož Cisco neoznámilo globálního partnera roku pro veřejný sektor.

„Ocenění Partner roku v kategorii inovací řešení od společnosti Cisco je pro nás velkou odměnou za naši práci v loňském, velmi náročném roce a dokazuje naše znalosti a schopnosti při implementaci technologií Cisco,“ dodal Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech. „Toto ocenění jsme získali především díky našim zákazníkům, u kterých jsme inovativní řešení Cisco v loňském roce nasadili.“

Další informace o oceněních Cisco najdete na: http://www.cis­co.com/web/le­arning/le21/le34/­partnersummit/2010/a­wards.html.

O společnosti NextiraOne
Společnost NextiraOne s centrálou v Paříži je předním evropským expertem na komunikační služby. Navrhuje, implementuje a poskytuje podporu pro řešení všech komunikačních potřeb svých zákazníků, od hlasu a mobility, přes zabezpečení až po aplikace. Dodává dokonale integrovaná a ucelená komunikační řešení, jež dlouhodobě využívají nejlepší technologie na trhu a přinášejí zákazníkům maximální užitek. Více informací naleznete na: http://www.nex­tiraone.co.uk a http://www.nex­tiraone-eu.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).