Hlavní navigace

NextiraOne získala jako první instituce dvojí certifikaci zlatého partnera společnosti Genesys v regionu EMEA

[Tisková zpráva] Paříž, 4. června 2007. Společnost NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, oznámila získání certifikace zlatého partnera pro technologii Genesys Voice Platform (GVP) v rámci programu Gold Certification. Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., dceřiná společnost koncernu Alcatel-Lucent (Euronext Paříž a NYSE: ALU), spustila certifikační program v roce 2005, aby vyhověla potřebám rostoucího okruhu zákazníků zdokonalováním odborných znalostí partnerů v oblasti technologie Genesys.

Sdílet

Tento program, který slouží jako rámec odborné zdatnosti a kvality partnerů Genesys, umožňuje oceňovat jejich technickou odbornost a vynikající úroveň služeb zákazníkům.

Společnosti NextiraOne a Genesys pomáhají podnikům transformovat jejich kontaktní centra na dynamická podnikatelská aktiva, jež poskytují vynikající službu a vysokou produktivitu agentů. Jejich společně dodávaná řešení budou nadále zvyšovat spokojenost zákazníků, neboť NextiraOne dosáhla kvality služeb požadované pro toto ocenění. Je to už druhá zlatá certifikace společnosti NextiraOne – v roce 2006 získala tato společnost certifikaci Gold Suite.

„Program zlaté certifikace zaručuje spokojenost zákazníků s vysoce kvalitními implementacemi,“ řekl Brad Coleman, senior viceprezident společnosti Genesys pro celosvětové služby zákazníkům. „NextiraOne získala tuto certifikaci za své odhodlání poskytovat kvalitní služby a neustále zvyšovat spokojenost zákazníků.“

Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne Europe, řekl: „Je to naše už druhá zlatá certifikace od společnosti Genesys a dokazuje bezkonkurenční odbornost společnosti NextiraOne v oblasti dodávek řešení kontaktních center přizpůsobených potřebám různých zákazníků. Těšíme se, že s touto certifikací, rostoucí základnou zákazníků i úrovní jejich spokojenosti budeme dále prokazovat prozíravost společnosti NextiraOne v poskytování řešení postavených na technologii Genesys podnikům všech velikostí.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).