Hlavní navigace

Nextra Czech Republic a Nextra Slovensko oznamují spojení

[Tisková zpráva]

Sdílet

NEXTRA Czech Republic a NEXTRA Slovensko oznamují spojení

Praha, 2. prosince 2002

Společnosti NEXTRA ČR a NEXTRA SK oznamují, že s platností od 1. ledna 2003 dojde ke sloučení obou společností v jednu organizaci.

Od spojení firem v jeden organizační celek se očekává zefektivnění organizačních a administrativních procesů a snížení provozních nákladů. Pro zákazníky to bude znamenat kromě dostupnosti stejné nabídky produktů NEXTRA v obou zemích také jednotnou kvalitu služeb a větší možnost vyhovět jejich individuálním požadavkům.

O společnostech:

NEXTRA Czech Republic s.r.o.

NEXTRA Czech Republic, s. r. o. působí v České republice již od roku 1999. NEXTRA respektuje jedinečnost každé společnosti, analyzuje a navrhuje vždy optimální komunikační řešení s důrazem na individuální přístup k zákazníkovi. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu, jako jsou služby pro spolehlivé připojení k Internetu, hostování serverů a aplikací v datových centrech, řešení pro zabezpečení firemních dat, telekomunikační služby – kvalitní, levné telefonování a služby budování virtuálních privátních sítí – řešení pro vnitrofiremní komunikaci.

NEXTRA, s.r.o.

Společnost Nextra, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější poskytovatele internetových služeb na Slovensku. Na slovenském trhu působí od roku 1999, nejdříve pod názvem Telenor Internet, později byla přejmenována na Nextra, s. r. o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).