Hlavní navigace

NEXTRA Czech republic, s.r.o. přichází na trh s novou akcí

[Tisková zpráva]

Sdílet

NEXTRA Czech republic, s.r.o. přichází na trh s novou akcí

Pořídíte-li si mezi 1. únorem a 31. březnem 2001 službu Nextra Route Limited 128, získáte jí včetně digitálního okruhu takřka zadarmo. Platit budete totiž pouze za data.

V paušálu 17.900,–Kč získáváte možnost přenést až 10 GB měsíčně.

Nextra Route Limited 128 využijí nejvíce zákazníci, kteří potřebují výkonnější přípojku k Internetu pro cca. 15 – 20 stálých, současně aktivních uživatelů. Garantovaná kapacita 128 kbps umožňuje i kombinaci s Nextra Interphone PBX, jenž dokáže snížit hovorné do zahraničí až o 70%. Nextra Route Limited 128 je službou, která stojí na digitálním okruhu a kvalitativně tak převyšuje nabídky služeb založené na přenosu dat bezdrátovým připojením jak v pásmu 2,4 tak i 3,5 GHz. V ceně linky je také Router Cisco a 10 GB přenesených dat, což je hranice, kterou podle našich měření překlenou jen 3% našich zákazníků. Průměrně přitom zákazníci přenášejí mezi osmi až devíti GB dat. Limit 10 GB Vám tak umožní pracovat, aniž byste se museli nějak omezovat ve využívání linky, ale zároveň je zárukou, že nebudete platit víc než je potřeba. Data jsou počítána pouze v jednom směru a v součtu nefigurují ani data za hlasové přenosy. Zřízení Nextra Route Limited 128 navíc není nijak geograficky limitováno. Díky naší velmi rozvětvené síti Vám tuto službu můžeme nabídnout všude v ČR.

Zvýhodněná cenová nabídka se vztahuje pouze na Nextra Route Limited 128, u nichž bude podepsána smlouva v období mezi 1. únorem a 31. březnem 2001. Cenu 17.900,– Kč přitom garantujeme na dobu 12ti měsíců od data podepsání smlouvy.

Společnost Nextra Czech Republic s.r.o., která je součástí celoevropské struktury Nextra, disponuje jednou z největších a nejbezpečnějších páteřních sítí ve střední Evropě. Mimo úctyhodné mezinárodní konektivity 2×155 Mbps, se Nextra může pochlubit i infrastrukturou, jež pokrývá a propojuje většinu země. Nextra je jediným poskytovatelem Internetu, který má do sdružení NIX dvě nezávislé linky o kapacitě 2×1Gbps a je tak několikanásobně jištěn proti možným výpadkům.

Pro další informace kontaktujte:

Petra Zdeňková
NEXTRA Czech Republic s.r.o.
Public Relations
Tel: 02/96355111
Fax: 02/96355112
petra.zdenkova@nex­tra.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).