Hlavní navigace

NEXTRA přichází s časově omezeným finančním zvýhodněním služby NEXTRA VPN

[Tisková zpráva]

Sdílet

NEXTRA přichází s časově omezeným finančním zvýhodněním služby NEXTRA VPN

Směňte si své VPNbody ve virtuálním obchodě

Praha, 30. srpna 2001 --- Pořídíte-li si mezi 1. září a 31. listopadem 2001 jakoukoli službu z nové generace řešení NEXTRA VPN, získáte ji s časově omezeným finančním zvýhodněním. Na základě individuálních parametrů vašeho řešení vám totiž budou vypočítány tzv. VPNbody, které posléze budete moci směnit za zboží dle vlastního výběru z virtuální prodejny www.digishop.cz.

Základem služeb NEXTRA VPN je vytvoření virtuální privátní sítě zákazníka, jako základního komunikačního systému celé jeho firmy. Spojením vysokého stupně zabezpečení nejmodernější technologií Cisco s existujícími elementárními telekomunikačními službami vznikne nad rozsáhlou páteřní sítí společnosti NEXTRA Czech Republic vysoce výkonné prostředí intranetu a extranetu. Stabilní, ale zároveň flexibilní platforma připravená integrovat nejen současné, ale i nově příchozí IP technologie, je na rozdíl od veřejného Internetu plně pod kontrolou jednoho poskytovatele. Proto umožňuje garantovat nejen základní, ale i rozšířené parametry kvality služeb jako jsou spolehlivost, dostupnost či latence.

O společnosti NEXTRA Czech Republic

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o http://ww­w.nextra.cz/. je součástí celoevropské struktury NEXTRA působící ve třinácti zemích. NEXTRA disponuje jednou z největších a nejbezpečnějších páteřních sítí ve střední Evropě. Mimo úctyhodné mezinárodní konektivity 2×155 Mb/s se NEXTRA Czech Republic může pochlubit i infrastrukturou, jež pokrývá a propojuje většinu země. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu jako jsou služby pro připojení na Internet, hostování serverů v datových centrech, telekomunikační služby a služby budování virtuálních privátních sítí.

V případě zájmu o další informace navštivte http://vpnbody­.nextra.cz nebo kontaktujte:

Petra Zdeňková
NEXTRA Czech Republic
tel. +420 2 96 35 51 72
petra.zdenkova@nex­tra.com

Daniela Beranová
Herald Communications
tel. +420 2 24 23 26 50
beranova@herald-pr.cz