Hlavní navigace

Nextra přichází s novým cenově výhodným řešením

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nextra přichází s novým cenově výhodným řešením

Praha 13. listopadu 2000 – Nextra Czech Republic s.r.o. nabízí od 15. listopadu svým zákazníkům v Praze nové cenově výhodné řešení pro hostování serveru. Název Nextra Housing unlimited vystihuje i podstatu této nové služby, která umožňuje neomezený přenos dat z hostovaného serveru již za 19.900 Kč.

V rámci řešení Nextra Housing unlimited nabízí Nextra Czech Republic umístění klientova serveru na páteřní uzel své sítě ve speciálních server roomech. Tyto prostory, které jsou plně klimatizovány, mají zálohovaný zdroj elektrické energie přes UPS a stálou ostrahou. Server zákazníka bude připojen Ethernetem přímo do páteřní sítě NEXTBONE a fyzicky přístupný 24 hodin denně 365 dní v roce.

Společnost NEXTRA Czech Republic s.r.o. je dceřinou firmou norské společnosti NEXTRA AS, která aktivně působí na jedenácti evropských trzích a v nejbližší době plánuje další rozšíření svého pole působnosti. Na českém trhu působí od roku 1998. V současné době je NEXTRA Czech Republic s.r.o. jednou z vedoucích společností na českém trhu v oblasti připojení k Internetu pro podnikovou klientelu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).