Hlavní navigace

NEXTRA rozšiřuje svou nabídku v produktové řadě NEXTRA NextLink

[Tisková zpráva]

Sdílet

NEXTRA rozšiřuje svou nabídku v produktové řadě NEXTRA NextLink

Unikátní varianta vysokorychlostního připojení za příznivou cenu

Praha, 3. prosince 2001 – NEXTRA Czech Republic, poskytovatel komplexních komunikačních řešení a služeb, rozšiřuje od 1. prosince 2001 svou produktovou řadu NEXTRA NextLink o nový produkt NEXTRA NextLink 128. Ten je založen na vysokorychlostní bezdrátové technologii FWA (Fixed Wireless Access) v licenčním pásmu 26 GHz a zajišťuje neomezený přenos dat rychlostí 128 Kb/s. Zákazníci NEXTRY si ho mohou pořídit za měsíční paušál 13 900 Kč*.

„Zákazníkům nyní nabízíme takové vysokorychlostní komunikační řešení, které plně odpovídá jejich potřebám a současně nezatěžuje jejich finanční rozpočet,“ uvádí Dušan Marat, produktový a marketingový ředitel, NEXTRA Czech Republic.

NextLink zajišťuje hodnotné a rychlé připojení k Internetu, které je důležitou součástí podnikatelských aktivit všech společností. Svojí kvalitou se plně vyrovná digitálnímu okruhu a lze ho využít až do přenosové rychlosti 8 Mb/s. NextLink představuje plně duplexní připojení, které spolu s přístupem na Internet umožňuje zároveň i další služby jako např. virtuální privátní síť (VPN) či hlasovou telefonii. Významnou výhodou tohoto způsobu připojení k Internetu je vysoká záruka dostupnosti, kterou NEXTRA svým zákazníkům garantuje.

„Zákazníkům vycházíme vstříc také tím, že si nemusejí pořizovat nové koncové zařízení,“ dodává Dušan Marat. „Součástí ceny všech produktů NEXTRA NextLink je totiž pronájem koncového zařízení u zákazníka, bezplatný průzkum proveditelnosti a zkrácená doba instalace do 5 pracovních dní.“

NEXTRA NextLink

NextLink je klíčovou produktovou řadou společnosti NEXTRA Czech Republic v segmentu internetové konektivity pro firemní sektor. Je založen na bezdrátovém vysokorychlostním připojení pomocí technologie FWA v pásmu 26 GHz, které umožňuje využívat rychlosti od 128 kb/s až do 8 Mb/s (v násobcích 64 kb/s). Zákazník si tedy může zvolit takovou přenosovou kapacitu linky, která mu optimálně vyhovuje a kterou skutečně využije. Z hlediska kvality představuje připojení NextLink fullduplexové připojení obdobné tomu na digitálních okruzích.

* Cena uvedena bez DPH.

O společnosti NEXTRA Czech Republic

NEXTRA Czech Republic s.r.o. je součástí celoevropské struktury NEXTRA působící v jedenácti zemích. NEXTRA respektuje jedinečnost vaší společnosti, analyzuje a navrhuje vždy optimální komunikační řešení s důrazem na individualní přístup k zákazníkovi. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu jako jsou služby pro spolehlivé připojení na Internet, hostování serverů a aplikací v datových centrech, řešení pro zabezpečení vašich dat, telekomunikační služby – kvalitní, levné telefonování a služby budování virtuálních privátních sítí – řešení pro vnitrofiremní komunikaci.

V případě zájmu o další informace navštivte www.nextra.cz nebo kontaktujte:

Petra Zdeňková // Daniela Beranová
NEXTRA Czech Republic // Herald Communications
Tel: 02 / 96 355 172 //Tel: 02 / 2423 2650
petra.zdenkova@nex­tra.com // beranova@herald-pr.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).