Hlavní navigace

Nezmeškejte jedinečné fotografické okamžiky se solárními nabíječkami Powertraveller

[Tisková zpráva] Solární a záložní nabíječky Powertraveller se stávají nezbytnou výbavou dobrodruhů na cestách. Díky odolnosti vůči vodě je lze bez obav připnout na batoh a nechat nabíjet baterie ze sluneční energie. Se svými malými rozměry a váhou nepřekážejí v batohu a ani jej nezatíží. Nový design těchto nabíječek představí Sunnysoft v rámci Festivalu fotografie přírody. Festival fotografie přírody, který zahrnuje i prestižní světovou soutěž Wildlife Photographer of the Year, probíhá na Novoměstské radnici v Praze až do konce října.

Sdílet

Praha, 27. září 2010 – Cestujete za divokou přírodou s foťákem v batohu? Rádi si uchováváte jedinečné okamžiky a zážitky z neobvyklých dobrodružství? Pak už se vám určitě několikrát stalo, že při hledání toho nejlepšího záběru a následném zmáčknutí spouště vám foťák vypověděl službu. Došla baterka. To už se nemusí opakovat se solárními a záložními nabíječkami Powertraveller.

V současné době se stále více lidí vydává za novými zážitky třeba až na druhý konec světa. Češi, jakožto cestovatelský národ, nejsou výjimkou. Potvrzují to statistiky cestovního ruchu nebo počty žádostí o víza. Tito lidé hledají na svých cestách neobvyklá dobrodružství. Ty si chtějí buď uchovat v podobě fotografie jako vzpomínku, nebo se o ně podělit se svými blízkými.

Pro fotografy na delších cestách ale vyvstává problém. Jak lze skloubit pobyt mimo civilizaci bez přístupu k elektřině s trvale nabitým foťákem? Řešením jsou solární a záložní nabíječky Powertraveller. Ty pomocí solárních panelů zajistí přenos energie ze slunce přímo do baterie foťáku. Díky vysoké odolnosti vůči vodě je možné solární panely jednoduše a bez obav z případného deště připnout na batoh a při putování za dobrodružstvím sbírat sluneční energii. Záložní nabíječky pak umožňují nabití baterie kdekoli a kdykoli. Kromě vysoké spolehlivosti a funkčnosti obou variant řešení pak všichni uživatelé jistě ocení malé rozměry a především nízkou hmotnost.

Nový design produktů Powertraveller, které získaly prestižní ocenění Red dot design 2010, je možné zhlédnout na Festivalu fotografie přírody na Novoměstské radnici v Praze. Až do konce října zde můžete obdivovat téměř 250 velkoformá­tových fotografií českých i zahraničních umělců. Největším lákadlem je však nová kolekce National Geographic a prestižní světová přehlídka soutěžních fotografií Wildlife Photographer of the Year, v rámci které se představí stovka nejlepších fotografií z celkového počtu deset tisíc přihlášených amatérských i profesionálních fotografů z celého světa.

Výhradním distributorem solárních nabíječek Powertraveller na českém trhu je společnost Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací. Bližší informace o produktech jsou dostupné na adrese www.sunnysoft.cz a www.solarnina­bijecky.cz.

O společnosti Sunnysoft
Sunnysoft poskytuje firmám, společnostem i jednotlivcům komplexní podporu jejich rozvoje za pomoci mobilních technologií. Díky desetiletým zkušenostem a působení na trhu dnes patří Sunnysoft mezi vyhledávané specialisty s nejširší nabídkou mobilních telefonů, smartphonů, GPS navigací a příslušenství. Na českém a slovenském trhu výhradně zastupuje značky Powertraveller (www.solarnina­bijecky.cz), Brodit (držáky mobilních zařízení a navigací do aut, www.brodit.cz), a dále značky Krusell (pouzdra a brašny) a Sygic (softwarová navigace).

Ve společnosti Sunnysoft tvoří divize Obchod společně s Mobilním řešením pro firmy a Vývojem software pro koncové uživatele tři hlavní pilíře její činnosti. V roce 2009 se společnost umístila v žebříčku firem TOP 100 ICT, získala titul IT produkt 2009 za řešení mControl a uvedla na trh značku Powertraveller. Více informací je k dispozici na adrese www.sunnysoft.cz.

O produktech Powertraveller
Produkty z řady Powertraveller představují komplexní outdoorové řešení solárních a záložních nabíječek na cesty. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a komponent, a vytváří tak kombinaci vysoké spolehlivosti a odolnosti. Všechny tyto vlastnosti oceníte právě ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat. Společnost Sunnysoft přináší na český trh tyto multifunkční solární a záložní nabíječky s konektory pro převážnou část mobilů, PDA, MP3 přehrávačů, fotoaparátů a dokonce i notebooků. Více informací je k dispozici na adrese www.solarnina­bijecky.cz.

O Festivalu fotografie přírody
Festival fotografie přírody se až do konce října koná v Novoměstské radnici v Praze. Všichni návštěvníci zde mohou obdivovat téměř 250 velkých fotografií českých i zahraničních autorů. Největší lákadlo festivalu představuje aktuální ročník prestižní světové přehlídky Wildlife Photographer of the Year, kterou vlastní Natural History Museum, London a BBC Wildlife Magazine. Tato soutěžní přehlídka, které se účastní každoročně okolo deseti tisíc nejlepších amatérských i profesionálních fotografů přírody z celého světa, vysílá do Novoměstské radnice stovku nejlepších fotografií. Více informací o Festivalu fotografie přírody je k dispozici na adrese www.wpy.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).