Hlavní navigace

NH Car v „garáži“ iMagicu

[Tisková zpráva]

Sdílet

NH Car v „garáži“ iMagicu

Praha 5. srpna 2004 – Agentura iMagic, která se specializuje na interaktivní marketing, získala nového klienta. Tím je společnost NH Car, která patří mezi největší tuzemské prodejce vozů značky Škoda.

iMagic připraví pro NH Car zcela novou internetovou prezentaci www.nhcar.cz. Součástí služeb je marketingové poradenství, profesionální grafické a technické řešení. Web bude využívat možností internetového média – uživatelům nabídne elektronický zpravodaj, on-line objednání vozu do servisu, anketu a další nástroje interaktivní komunikace.

„Technické řešení bude postaveno na technologii modulárního publikačního systému MagicWebDrive, který klientovi umožní snadnou správu obsahu celého webu,“ uvedl Jakub Švestka, obchodní a PR manažer iMagicu. „S ohledem na vzrůstající význam Internetu v našem oboru jsme se rozhodli navázat spolupráci s iMagicem, od něhož očekáváme co nejvyšší úroveň služeb v souvislosti s redesignem naší internetové prezentace,“ řekl Radek Cestr, prokurista společnosti NH Car.

Celý projekt by měl být hotový do konce léta 2004. Bližš informace iMagic uvolní po dokončení zakázky.

Více o iMagic, s. r. o.

Rychle rostoucí agentura vznikla v roce 1997. Poskytuje komplexní služby v oblasti interaktivní komunikace (Internet, CD/DVD a SMS/MMS). Provozuje informační server o mobilním marketingu http://mobilni­.imagic.cz a www.premium-sms.cz. Mezi klienty patří např. Aliatel, CzechTourism, GlaxoSmithKline či Pribina. Vyvinula úspěšný publikační systém MagicWebDrive. Průměrný roční obrat za služby dlouhodobě převyšuje 12 mil. Kč.

Více o NH Car, s. r. o.

Společnost byla založena před více než 12 lety a dnes patří mezi největší autorizované prodejce a poskytovatele servisních služeb v ČR. V současnosti disponuje v Praze dvěma provozovnami, a to v lokalitách Strahov a Černý Most, kde nabízí komplexní portfolio služeb spojených s nákupem nových a ojetých vozů a komplexní paletu servisních služeb. Nově postavený autosalon na pražském Černém Mostě vznikl jako vzorový projekt „Škoda centrum“, který má za cíl nabídnout stávajícím a novým zákazníkům značky Škoda maximálně komfortní služby.

Více informací poskytne:
Jakub Švestka
obchodní a PR manažer

iMagic, s. r. o.
Dělnická 3
170 00 Praha 7
www.imagic.cz
svestka@imagic.cz
tel.: (+420) 261 099 444*
fax: (+420) 261 220 956