Hlavní navigace

Nic než pravda: „2 + 1 = moc?!“

[Tisková zpráva] V minulém díle měli diváci možnost seznámit se s Veronikou a Honzou, dvěma studenty se Zlína, kteří již více než dva roky tvoří pár. Pár, který se zdá na první pohled poměrně dost sehraný. V křeslech pravdy se však ukazuje, že zdaleka ne vše je tak ideální, jak vypadá. A jakou roli hraje v jejich vztahu Honzův bratr Víťa, který je s nimi i ve studiu?

Sdílet

Čím dál jasněji se ukazuje a na povrch vyplouvá Veroničina touha po úspěchu, která se může někomu jevit až jako posedlost. Z čeho její pohled na svět pramení? Ukazuje se, že její nesmlouvavý postoj k vlastní rodině je skutečně velmi, velmi vyhraněný. Na adresu matky, které nikdy neodpustila to, že rodině zatajila svůj poměr, zazní slova, která nejednoho diváka jistě zarazí. Její partner Honza se i nadále bude snažit zachovat si tvář hráče pokeru, a to i při probírání jejich nejintimnějšího soukromí. Honza se divákům předvede nejen jako úspěšný student, ale ukáže i svou tvář narcise. Do děje zasáhne i jeho bratr Víťa, který bude také odpovídat na detektoru lži. Co on si myslí o Veronice a Veronika o něm? Jaké jsou mezi nimi vazby a ví o nich případně Honza? Nemáme před sebou milenecký trojúhelník?

Tyto otázky také zazní:

  • Byla byste ochotná se kvůli Honzovi smířit se sestrou?
  • Pomlouváte Veroniku před bratrem?
  • Má podle vás Veronika problémy s alkoholem?

Veroniku a Honzu vystřídá Pavla Klikarová (32 let), účetní z Úpice. Jako patrony si zvolila svého manžela Martina a také tchána Františka. Pavla je žena, z jejíchž odpovědí čiší pragmatičnost bez známek citu. Klade důraz na materiální stránky života. Dá se říci, že má svůj postoj k životu v souladu se svou profesí – má v životě všechno spočítané. Působí lehce hysterickým dojmem. Nepostrádá ani sebevědomí. Rozhodně nepochybuje o své přitažlivosti pro opačné pohlaví. Pravda, trochu zarážející a úsměvná je její odpověď na otázku moderátora Petra Šišky, jakou část svého těla na sobě považuje za nejpřitažlivější. Budou mít diváci možnost zjistit, kde je na lidském těle „vtipnost“?

Také na tyto otázky Pavla odpoví:

  • Vyčítáte dětem, že stojí hodně peněz?
  • Myslíte si, že je váš manžel ve všech směrech normální?
  • Myslíte si, že by se homosexuálům mělo povolit adoptovat dítě?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 6. 4. 2009 od 21.20 hodin v Televizi Prima.