Hlavní navigace

Nic než pravda: Chtěl bych od své ženy striptýz, ale ona odmítá

[Tisková zpráva] Nic než pravda je pořad, který je postavený na emocích. Jinak tomu není ani v dalším dílu. Jak se bude cítit dcera Lenky Makrlíkové, když zjistí, že by se její matka nevzdala koně, i kdyby věděla, že by to zachránilo jejich společný neutěšený vztah? Jak vysvětlí Jan Kratochvíl sex s prostitutkou své ženě?

Sdílet

Lenka Marklíková (44 let)
Paní Makrlíková měla velmi pohnutý život už od dětství. Naučila se, že lidem se naprosto nedá důvěřovat, bohužel ani těm nejbližším. Je velmi citově upnutá na zvířata. Její jediné manželství ztroskotalo kvůli podnikání. Otevřela si podnik na výrobu pletené módy, který velmi dobře prosperoval. Manžel pracoval jako státní zaměstnanec a s její touhou po podnikání zásadně nesouhlasil. S podnikem „krachnul“ i její vztah s manželem. Když si Lenka manžela brala, měla už roční holčičku s jiným partnerem. Manžel dítě adoptoval a po dvou letech se jim narodil syn. Nikdy se ale nesmířil s tím, že Amálka není jeho, mezi dětmi dělal rozdíly a příliš se tím ani netajil. Nejcitelněji to samozřejmě vnímala právě dcera Amálka. Ta byla velmi zaskočena odpovědí své matky na položenou otázku, zda by matka byla ochotna prodat koně, kdyby věděla, že to zlepší jejich vzájemný vztah.

I na tyto otázky Lenka Makrlíková odpoví:

  • Věříte, že vás má dcera ráda?
  • Je vám fyzický kontakt s koněm milejší než s člověkem?
  • Jste schopná důvěřovat ještě nějakému muži?

Jan Kratochvíl (35 let)
Celý život toužil objevit se v televizním vysílání. Petr Kratochvíl se bez úspěchu zkoušel přihlásit do VyVolených, do Trosečníka, ale napotřetí to konečně vyšlo. Před 16 lety se oženil a s manželkou žijí dodnes. Vše nasvědčuje tomu, že je svědomitým manželem. Je otcem dvou dcer, ale vadí mu, že nemá syna. To není případ jeho sestry, která má synů šest a k tomu ještě tři dcery. Před několika lety měl autonehodu a dodnes splácí poškozeným peníze za léčení a způsobenou škodu. Jeho snem je striptýz od vlastní ženy, ta ho ale odmítá.

Jan Kratochvíl odpoví i na tyto otázky:

  • Byl byste kvůli dcerám schopen žít v nepovedeném manželství?
  • Díváte se spolu s manželkou na porno?
  • Spal jste s prostitutkou?

V dalším díle pořadu Nic než pravda budou bojovat o výhru v hodnotě až 5 000 000 Kč Lenka a Jan v pondělí 15. 12. 2008 od 21.20 hodin na Primě.