Hlavní navigace

Nic než pravda: Čistě ženská Pravda

[Tisková zpráva] A je zde poslední díl druhé série soutěže Nic než pravda. Tentokrát bude moderátor Petr Šiška v menšině – postupně proti němu usednou dvě ženy. Ani s jednou se život nemazlil a nemazlí. Obě jsou rozvedené, mají dvě děti a vztahy v jejich rodinách se nedají nazvat zrovna idylkou…

Sdílet

Příběh zrakově postižené Jany Vítové (41 let) z Prahy pokračuje. Tentokrát se vše točí právě kolem Janina postižení, které jí pochopitelně ovlivňuje život, na druhou stranu se však Jana snaží žít zcela plnohodnotně. Do jaké míry její handicap zasáhl do jejího prvního manželství a případně ovlivnil jeho rozpad? Zažila Jana vztah se zdravým partnerem? A co Janiny dcery – vidí, nebo se potýkají se stejnými problémy jako jejich matka? I v případě této rodiny zjistíme, že vztahy mezi jejími členy nejsou ideální. Může za to postižení, nebo na něj Jana jen hřeší a staví se do role oběti?

I tyto otázky zazní ve studiu:
Bála jste se, že se vám narodí zrakově postižené děti?
Víte, po čem vaše dcera Kateřina touží?
Byla jste někdy v životě úplně šťastná?

Jako úplně poslední soutěžící druhé série soutěže Nic než pravda usedne proti Petru Šiškovi Jana Cvrčková (38 let) z Jaroměře. Je rozvedená, má osmnáctiletou dceru Kateřinu a desetiletého syna Tomáše. Dcera ji doprovodila coby patronka do studia. Jana působí na první pohled klidně, ale je na ní znát, že si vůbec nevěří. Svou roli v jejím přístupu k životu rozhodně sehrálo její neradostné dětství. Otec byl alkoholik, který nešel pro ránu daleko a jeho agresi neunikla dokonce ani jeho vnučka, což u Jany vyvolalo obdobně agresivní reakci.

Ani na životní partnery neměla Jana štěstí. Otec dcery se k dítěti nikdy nehlásil, otec syna byl chorobný žárlivec, který ji však nakonec paradoxně opustil právě kvůli jiné ženě. O děti se však stará. A že zvláště s pro něj nevlastní dcerou jsou problémy dodnes. Ani Janin vztah k dnes již dospělé dceři není úplně jednoduchý. Proč a která z obou žen má na tomto současném stavu větší podíl? I Kateřinu však čeká ve studiu jedno – pro ni jistě velice překvapující – odhalení.

Jana odpoví také na tyto otázky:
Je hodně věcí, které dceři Kateřině vyčítáte?
Už jste některé ze svých kamarádek poradila, aby odešla od svého partnera?
Je podle vás váš syn chytřejší než vaše dcera?

Sledujte závěrečný díl druhé série soutěže Nic než pravda v pondělí 22. 6. 2009 ve 21.20 hodin v Televizi Prima.