Hlavní navigace

Nic než pravda – „Dokážu zabít člověka holýma rukama!“

[Tisková zpráva] Pracuje pro Fond ohrožených dětí, konkrétně jako teta v Klokánku, přesto souhlasí s fyzickými tresty pro děti. Řeč je o soutěžící dalšího dílu pořadu Nic než pravda Haně Jirouškové. Po ní bude následovat Michal Mravec, který otevřeně přiznal, že by dokázal zabít člověka holýma rukama.

Sdílet

Hana Jiroušková (40 let)
Hana Jiroušková je dvakrát rozvedená a má jednoho syna, který se jí narodil, když byla ještě velmi mladá. S otcem svého dítěte se velmi brzy rozvedla a ani druhé manželství nebylo příliš šťastné. Možná vzhledem k prožitým zkušenostem nyní pracuje pro Fond ohrožených dětí, konkrétně v Klokánku jako „teta“. Přestože pracuje s dětmi, souhlasí s fyzickými tresty pro děti. Jak tento svůj názor vysvětlí? To se dozvíte v dalším díle pořadu Nic než pravda.

Hana odpoví také na tyto otázky:

  • Jste přesvědčená, že jste si nikdy na synovi nevylévala vztek nahromaděný z problémů s manželem?
  • Souhlasíte s fyzickými tresty pro děti?
  • Uhodila jste někdy cizí dítě?

Michal Mravec
Bývalý skinhead, který měl velmi radikální názory. Nyní se už podle svých slov velmi uklidnil. Má nový smysl života, novou rodinu. V období mezi castingem soutěže Nic než pravda a samotným natáčením se stihl oženit. Vzal si přítelkyni Hanu, která si do nového manželství přivedla dvě děti. Michal Mravec se s Hanou seznámil v době, kdy již byla těhotná. Děti si ale osvojí a dá jim i své příjmení. Vypadá to, že Michal Mravec je muž s křehkou duší. Zdání však klame. Na otázku, zda by uměl zabít člověka holýma rukama, odpověděl kladně. „Naučil jsem se to na vojně, takže ano,“ přiznal.

I na tyto otázky Michal odpoví:

  • Uměl byste zabít člověka holýma rukama?
  • Trhal jste v dětství mouchám křidélka?
  • Jedl jste někdy hmyz?

V dalším díle pořadu Nic než pravda budou bojovat o výhru v hodnotě až 5 000 000 Kč Hana a Michal v pondělí 1. 12. 2008 od 21.20 hodin v Televizi Prima.