Hlavní navigace

Nic než pravda – druhý díl má rekordmana!

[Tisková zpráva] Ve druhém pokračování pořadu Nic než pravda už pořádně přituhuje! Otázky pro soutěžícího Milana (pozn. soutěžit začal již prvním dílu), mezi veřejnosti známého jako Milan – kuchař (33), který plive lidem do jídla, jsou stále více na tělo. Moderátor Petr Šiška nešetří ani jeho mladou přítelkyni Kláru (21). „Nejste jeho nejkrásnější žena, na svatbu to nevypadá, občas koupí něco kradeného. To je opravdu skvělá partie,“ zazní ve studiu.

Sdílet

Milan Kučera (33 let)
Osud kuchaře Milana se rozhodně nedá přirovnat ke komedii, jedná se o smutný příběh. Když mu bylo 6 let, zabil se jeho otec při automobilové nehodě. Milan má paradoxně kvůli rychlé jízdě a alkoholu za volantem problémy s policií. „Řidičák mám v úschovně. Vzali mi ho,“ přiznává. Za sebou má už svatbu i rozvod. Věřil, že manželství je na celý život. Pak ale přišly problémy s financemi a nedostatkem času. Adoptoval však syna své manželky, dodnes se s ním stýká a mají spolu hezký vztah. S vlastní matkou je to však horší. „Teď s mou mámou vycházím špatně. Vlastně od doby, co mám partnerky, to mezi námi skřípe. Do té doby to bylo v pohodě. Když jsem začal opouštět hnízdo, tak to máma špatně nesla,“ dodává. Dnes žije Milan s přítelkyní Klárou (21). Na svatbu ale nemyslí, narozdíl od Kláry.

I na tyto otázky Milan ve svém dalším účinkování ve hře na pravdu odpoví:
Myjete si při vaření ruce po každém použití toalety?
Šidíte porce masa na váze?
Plivl jste někdy někomu na steak?
Máte radost, když jsou vaši sourozenci úspěšní?

Lucie Pekařová (23 let)
Lucie studuje pedagogickou fakultu na univerzitě v Brně. Po vystudování střední školy byla dva roky zaměstnaná. Podle svých slov nevěděla, jestli chce studovat vysokou školu, nebo ne. Pak si to rozmyslela a je moc spokojená, že jí to vyšlo. Působí velmi sebevědomě, ráda se hezky obléká, jestli něco někomu závidí, pak je to právě oblečení.

Lucie chodí už téměř tři roky se studentem medicíny jménem Magdi Qdah, který pochází z Izraele. Je muslim. Na vysoké škole dokončil druhý ročník. Rodiče si už na Magdiho zvykli, ze začátku s tím ale měli problém, hlavně otec. Ve studiu bude mít Lucie tyto patrony – maminku Naďu, kamarádky Janu a Zuzanu a samozřejmě přítele Magdiho.

I na tyto otázky Lucie odpoví:
Myslíte si, že jste nejhezčí z vašich kamarádek?
Mají vás a vaši sestru rodiče stejně rádi?
Považujete se za chytřejší než ostatní?
Napadl vás někdy přítel fyzicky?
Je podle vás islám k ženám spravedlivý?

Petr Hrabík (49 let)
Petr má vcelku nepopulární zaměstnání, je zkušebním komisařem v autoškole. Paradoxně díky této ne příliš oblíbené funkci našel velkou lásku, ale o tom až za chvíli. Petr Hrabík bydlí v Hradci Králové, je otcem tří synů, rozvedený. A nyní přichází čas na příběh jako z červené knihovny, který se ovšem reálně panu Petrovi stal. Při jedné z mnoha závěrečných zkoušek v autoškole doprovodila svou kamarádku také slečna Petra (21). Mezi ní a zkušebním instruktorem Petrem to zajiskřilo. Po nějaké době Petr nedokázal utišit hlas svého srdce a rozhodl se k razantnímu kroku – rozvodu mnohaletého manželství. Nutno podotknout, že jeho dva synové jsou starší než přítelkyně. S tou má dnes malé dítě a podle svých slov žije naprosto spokojený život. Na první pohled je patrné, jak je velmi hrdý na to, že se může pyšnit mladou a krásnou partnerkou.

I na tyto otázky Petr ve studiu odpoví:
Lhal jste někdy, protože vám to přineslo prospěch?
Zastavil jste někdy v časové tísni na místě pro invalidy?
- Jste lhostejný k lidskému neštěstí?

O výhru v hodnotě až 5 000 000 Kč v pořadu Nic než pravda budou bojovat Milan, Lucie a Petr v pondělí 29. 8. 2008 od 21.15 hodin v Televizi Prima. Který z nich se stane rekordmanem a čím? Jaká bude jeho reakce? Sledujte vypjaté emoce v pořadu Nic než pravda!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).