Hlavní navigace

Nic než pravda – Inženýr „Despota“ rekordmanem

[Tisková zpráva] Hned tři příběhy uvidí diváci v dalším pokračování soutěže Nic než pravda. V červeném křesle bude bojovat soutěžící z předchozího dílu Hana Hrabánková, kterou vystřídá Radek Hnízdil, ambiciózní muž, kterému podle všeho více záleží na kariéře a na sobě než na vlastních dětech. Díl pak uzavře Pavel Honig, zahradní dělník s bohatou kriminální minulostí. V tomto díle si jeden ze soutěžících odnese i určitou výhru!

Sdílet

Malý muž a velká žena – přesně tak by se do jisté míry dali popsat soutěžící Hana Hrabánková (37 let), kterou znají diváci z předchozí epizody, a její přítel Petr, který je současně jejím exmanželem. Hanka má o sobě pochybnosti jako o ženě, a to hlavně kvůli své postavě. Petr naopak přiznává, že se mu líbí „selské typy“ žen. Kdo je z tohoto na první pohled nesourodého páru tím více žárlivým? Hanka mimo jiné odpoví na otázku: Žárlíte na mladší štíhlé ženy?

Vzdělanost, ambicióznost, vysoké sebevědomí, impulzivita, despotizmus – tak se možná dá charakterizovat další soutěžící. Je jím Ing. Radek Hnízdil (46 let), dvakrát rozvedený auditor z Brna. Do studia ho doprovodila jeho první bývalá žena Renata, se kterou má dvě dnes již de facto dospělé děti, a také kamarád a kolega Karel. Cesta soutěží Radka Hnízdila je velmi krátká, ale o to „zábavnější.“ Jednoznačně je jejím rekordmanem. Radek je velmi ctižádostivý a zastává poměrně prestižní post. Na druhou stranu se jedná o osobu, která působí velmi chladně a ve studiu až afektovaně. Že by to bylo způsobeno tím, že si Radek uvědomil, co vše na něj díky červenému křeslu „praskne?“. Jaký je vztah k jeho bývalé manželce, resp. postaral se Radek alespoň o své děti, které s ní má? Co rozvod a následné majetkové vyrovnání? Ať si divák udělá obrázek sám.

Vysokoškolsky vzdělaného auditora vystřídá vyučený Pavel Honig, kterému je 51 let a v současné době pracuje jako zahradní dělník s velmi pestrou minulostí. Vloupání do bytů, vykrádání aut, alkoholismus, závislost na drogách a jejich prodej – to vše má tento muž za sebou. Za mřížemi strávil více než 10 let svého života. Přiznává, že úplně jiný směr jeho životu dala jeho současná žena Jana, která je s ním ve studiu. I na tyto otázky bude Pavel odpovídat: Podrazil jste někdy úmyslně kamaráda? Byla hlavním důvodem změny příjmení vaše kriminální minulost?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 16. 3. 2009 od 21.20 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).