Hlavní navigace

Nic než pravda: Každý si život řídí po svém …

[Tisková zpráva] V další epizodě se divákům představí skutečně zvláštní mix soutěžících. Kromě nezodpovědného floutka, který se netají svou nechutí k práci, diváci uvidí řidičku tramvaje. V jejím případě se nabízí úvaha, že snad tramvaj řídí lépe a více s rozmyslem než svůj život. Trojici uzavírá další řidič z povolání. I on řídí svůj život pro někoho možná nepochopitelným způsobem…

Sdílet

Diváci viděli již v minulém díle Aleše Hudečka (32 let) z Prahy, který neustále překvapuje svým postojem k životu. Životem skutečně proplouvá, finančně visí na svých rodičích a nepřijde mu to divné. I když, pravda, abychom mu nekřivdili – jednou šel i pracovat, a sice v momentě, kdy s dnes již bývalou přítelkyní začali přemýšlet o dítěti.

Hráče pokeru vystřídá dáma na kolejích. Petra Burgerová (41) je totiž řidička tramvají. Přestože je třikrát rozvedená, syn se jí narodil za svobodna – jeho otec je cizinec a o syna nejevil nikdy zájem. Petřin přístup k životu a také k výběru životních partnerů je poněkud svérázný, dalo by se říci, že se do vztahů vrhá poněkud bezhlavě. Jak si jinak vysvětlit to, že byla schopná nejen vdát se po dvou měsících vztahu? Je také normální žít v jedné domácnosti nejen se svým přítelem, ale také s jeho milenkou? Sedí v křesle pravdy lesbička, nebo toto soužití mělo jiné důvody?

Petra bude také odpovídat na tyto otázky:

  • Myslíte si, že měl váš syn šťastné dětství?
  • Uhodila jste někdy svého partnera?
  • Způsobila jste jako řidička tramvaje někdy dopravní nehodu?

Po Petře si hru na pravdu vyzkouší Petr Šponiar (43), řidič z Prahy, který se již před vstupem do studia netajil tím, že si chtěl vyzkoušet soutěž v televizi. Petr je rozhodně hodně povídavý. Také některé jeho názory a přání jsou zvláštní. Nebo je normální probírat s manželkou vlastní pohřeb? Že by se tento náš soutěžící jezdil dívat na krematorium, aby takzvaně věděl, „do čeho jde“? A vysvětlí Petr, jak se to tak v životě přihodí, že se z manželky stane švagrová, a ze švagrové zase naopak manželka?

Na jaké otázky také bude Petr odpovídat:

  • Brečel jste v poslední době při sledování televize?
  • Máte strach z ohně?
  • Zlobili se na vás synové, když jste se ženil se sestrou jejich matky?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 20. 4. 2009 od 21.15 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).