Hlavní navigace

Nic než pravda: Každý umí překvapit!

[Tisková zpráva] Hned tři soutěžící se vystřídají v dalším díle soutěže Nic než pravda. A každý je úplně jiný – oběť domácího násilí, která se poprala se sousedkou, bývalý tělocvikář, který nyní provozuje tělocvik poněkud jiného charakteru, a na závěr žena, která kvůli svému postižení nikdy neuvidí něco tak obyčejného, jako je třeba výkladní skříň jako celek…

Sdílet

Pokračuje zpověď paní Miloslavy, čtyřicetileté textilní chemičky z Jablonce nad Nisou, která je v současné době na mateřské dovolené. Již v minulém díle začaly na povrch vyplouvat drsné životní zkušenosti, které za sebou paní Miloslava má. Prožila jedenáct let v manželství s násilníkem, který týral fyzicky i psychicky nejen Miloslavu, ale i jejich děti. Prostor ve studiu dostane právě syn Míly, který pro vlastního otce nemá dobré slovo. Ve studiu dojde nejen na smutek, ale také na smích. Proč se drobná Miloslava poprala se sousedkou? A s jakým výsledkem? A proč byla použita záchranná brzda a kterým z patronů?

Miloslava bude také odpovídat na tyto otázky:
Týral fyzicky váš bývalý manžel děti?
Máte výčitky svědomí vůči dětem?
Myslíte si, že vás mají lidi rádi?

Miloslavu v křesle pravdy vystřídá svérázný chlapík Vladimír Kondrk (49 let) z Prahy, soukromý podnikatel, který se zabývá úklidovými službami. Ne vždy se živil úklidem, Vladimír je bývalý učitel tělocviku. Úklid však vynáší více. Vladimír na jednu stranu tvrdí, že je romantický typ a že velmi miluje svou ženu, ale na druhou stranu mu rozhodně není cizí nevěra. Nevěru obhajuje tím, že má rád sex a manželka mu prý sexuálně nestačí. Vladimír rozhodně není typ plavého Adonise, přesto však nafotil lechtivé fotografie. Jak se to tak přihodí? Vysvětlí to Vladimír divákům, a to přímo před svou dcerou Barborou, která ho doprovodila do studia? A dovolil by on sám něco takového své dceři?

Také na tyto otázky Vladimír odpoví:
Myslíte si, že by si vaše žena zasloužila lepšího manžela, než jste vy?
Cítíte se být sexy?

Posledním soutěžícím, který se v dnešním díle představí, je Jana Vítová (41), která je také z Prahy. Jana je od dětství zrakově postižená a nyní je plně invalidní. Přivydělává si však jako masérka. Jak se žije téměř slepé rozvedené matce dvou dětí? Smířila se Jana se svým postižením, nebo je bere jako křivdu?

Jana odpoví také na tyto otázky:
Myslíte si, že lidé s handicapem jsou u nás diskriminováni?
Záviděla jste někdy zdravým lidem?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 15. 6. 2009 ve 21.20 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).