Hlavní navigace

Nic než pravda: Kolik podob může mít láska?

[Tisková zpráva] První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.

Sdílet

Ve hře na pravdu pokračuje Martina Zimová. Její další vyprávění je jednoznačně ve znamení partnerských vztahů, a to rozhodně nejen přímo jejích. A jak se ukáže, nejedná se o vztahy úplně jednoduché. Paní Martina velmi otevřeně přiznává, že i po letech samoty – žije sama 10 let – existuje muž, který by tento její současný stav mohl změnit. Tím mužem není nikdo jiný než její první láska. Přestože je dělí již desítky let, platí v tomto případě, že stará láska nerezaví. Ještě větší překvapení však nastane v momentě, kdy dojde na bývalé manželství její dcery Šárky, která sedí přímo ve studiu. Šárčin bývalý manžel je černoch jménem Mammadi. Z lásky jako trám zbyly jen trosky, a přestože se Šárka snaží tvářit hrdinně, je vidět, že ne se vším je vyrovnaná. Co je však překvapující, je vztah Martiny k bývalému zeti. A překvapená je nejvíce právě jeho bývalá žena a dcera Martiny, Šárka. A proč paní Martina nazvala přísného moderátora Petra Šišku „chlapcem zlatým“?

Tyto otázky Martina také zodpoví:

  • Pamatujete si jména všech mužů, se kterými jste měla sexuální styk?
  • Vadilo by vám, kdyby Mammadi začal koketovat s vaší mladší dcerou?

Na bývalou učitelku Martinu Zimovou naváže se svým příběhem Vítězslav Nováček (23 let) z Havířova. Do studia ho doprovodí rodiče a jak se záhy ukáže, patroni budou hrát poměrně důležitou roli. Vítězslav působí sebevědomě a nepřístupně. Přesto se v dětství setkal s šikanou. A tam je možná někde zakopaný onen pomyslný pes – Víťa je dnes velmi výbušný, impulzivní, žárlivý. Ostré slovo a rvačka mu nejsou cizí. Ve studiu se začnou odkrývat i neshody mezi soutěžícím a jeho patrony – rodiči. A jedná se o vztahy skutečně napjaté, což potvrzují reakce všech zúčastněných ve studiu. Nelze se ubránit dojmu, že se přímo před televizními kamerami vyřizují účty mezi synem a rodiči. A jakou roli v tom všem hraje Vítězslavova žena, kterou Víťa evidentně velmi miluje a na kterou hodně žárlí? Kam až můžou zajít neshody mezi těmi, kteří by si měli být nejbližší?

Také tyto otázky zazní:

  • Máte pocit, že vás okolí často odsuzuje?
  • Uhodil jste někdy ženu?
  • Choval se k vám otec lépe než matka?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 4. 5. 2009 od 21.15 hodin v Televizi Prima.