Hlavní navigace

Nic než pravda: Křeslo pro královnu

[Tisková zpráva] Tak by se dalo nazvat pokračování soutěže Nic než pravda. Do křesla pravdy usedne skutečně královna, a sice bývalá Miss ČR Diana Kobzanová. Co vedlo tuto „enfant terrible“ českého showbusinessu k tomu, že chce odhalit své soukromí? Nebo myslíte, že Diana už v minulosti odhalila tolik, že víc nemůže? Omyl…

Sdílet

I první host tohoto je dílu je spojen s ženským půvabem. Příběh kosmetičky Zuzany Krupičkové (21 let) z Prahy je naplněn emocemi a slzami. Zuzana a její sestra Adéla žijí v adoptivní rodině a jejich životy se zdají být na první pohled normální. To se však rozhodně nedá říct o jejich dětství. Vlastní otec jim bránil v kontaktu s matkou, a když posléze umřel, obě holky vychovával strýc s tetou. Pokud tedy můžeme nazvat výchovou výprask, hádky, psychický teror. Dětský domov byl asi vysvobozením. Právě stíny z dětství Zuzanu pravděpodobně nyní ovlivňují. Proč došlo ve studiu na pláč? Jaké vztahy má Zuzana se svou adoptivní matkou? Jaký je její vztah k mužům?

Zuzana bude také odpovídat na tyto otázky:

  • Urážíte při hádkách ostatní lidi vulgárními výrazy?
  • Byla sestra někdy kvůli vaší zbabělosti fyzicky trestána?
  • Odcizila jste někdy něco sestře Adéle?

Po kosmetičce Zuzaně zůstaneme ve světě ženské krásy a do červeného křesla proti Petru Šiškovi usedne královna – bývalá královna krásy, které byl ale tento titul odebrán, Diana Kobzanová (27 let). O Dianě se rozhodně nedá říct, že by nechávala veřejnost lhostejnou – spíše naopak. Její život může někomu připomínat jízdu na horské dráze. Proč se tato modelka a moderátorka rozhodla do soutěže jít? „Hlavním důvodem byla možnost pomoci sdružení HELPPES, které vychovává asistenční psy. Právě kvůli nim jsem se rozhodla poodkrýt své soukromí,“ říká Diana. Bezpochyby se jedná o netypického soutěžícího. Byl tento díl jiný i pro moderátora Petra Šišku? Petr říká: „Myslím, že ne. Ale určitě byl zajímavější a příjemnější hlavně v tom, že jsem se na něj mohl důkladněji připravit.“ A příprava to byla skutečně důkladná – Diana sama byla překvapena některými nástrahami, které na ni v ateliéru čekaly. Z jakého důvodu se ve studiu objevil hudební skladatel Karel Wágner? Jaké jsou její vzpomínky na začátky v modelingu a jakou roli hrála při volbě této do jisté míry nevděčné profese její matka? Hra na pravdu s Dianou Kobzanovou začíná. Závěrem ještě jedna otázka na moderátora Petra Šišku. Proč si vlastně on sám do křesla pravdy nesedl? „Protože se ještě nenašel moderátor, který by mne vyzpovídal,“ uzavírá Petr se smíchem.

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 11. 5. 2009 od 21.15 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).