Hlavní navigace

Nic než pravda: „Mami, stydím se za tebe!“

[Tisková zpráva] Pokračování pořadu Nic než pravda tentokrát představí soutěžící tři, respektive čtyři. V této epizodě budou o částku pěti milionů soutěžit i životní partneři, kteří se nebudou rozpakovat prát ve studiu špinavé prádlo své rodiny, a zazní tu i velmi tvrdá slova na adresu toho, kdo nám bývá nejbližší! Je to jen póza, nebo zášť hraničící téměř až s nenávistí?

Sdílet

Díl otevírá Veronika Bažová, se kterou se diváci seznámili již v díle předchozím a jejímž jedním z životních snů je vycestovat za prací a za jazykem mimo republiku. Proto se tato na první pohled plachá dívka přihlásila do pořadu Nic než pravda. Jak dopadne? Pomůže jí soutěž proměnit sen v realitu?

Po Veronice usedne do křesla proti moderátorovi Petru Šiškovi Tomáš Caha (25 let) z Brna. S Tomášem do studia přijela jeho přítelkyně Aneta a také jeho kolega z práce a kamarád Radim. Tomáš je člověk, který na první pohled ničím nezaujme ani neurazí. Je prostě úplně „obyčejný“. Jeho cesta soutěží však postupně odhalí, že je to typická tichá voda, která břehy mele. Nejednu horkou chvíli připraví své přítelkyni Anetě, která se již v minulosti musela smířit s tím, že jí byl Tomáš nevěrný s její nejlepší kamarádkou. Tomáš však rozhodně nepůsobí, že by ho to přehnaně trápilo. Naopak ve studiu přizná i to, co by jistě Aneta vědět neměla či spíše nechtěla. Dostane Tomáš sám ze sebe a svých odpovědí strach? Jak setkání s pravdou snese Aneta?

Otázky, které také zazní:

  • Kdybyste věděl, že někdo ztratil peníze, vrátil byste je?
  • Kradl jste někdy v práci?
  • Je podle vás Aneta tlustá?
  • Přitahuje vás Radimova žena?

Tomáše vystřídá partnerská dvojice – Veronika Mikalová (24 let) a Jan Otruba (25 let), kteří přijeli z Otrokovic. Dvojice, která spolu nejen žije, ale také studuje „filmařinu“, působí dojmem, že jejich soužití je vlastně takovým filmem. U Veroniky nelze přehlédnout její autoritativnost a tvrdost, se kterou přistupuje k životu. Do očí bijící jsou její vztahy k vlastní rodině, které jsou zcela rozvrácené, a Veronika se netají tím, že svou matkou pohrdá a stydí se za ni. Je to skutečně jen proto, že je matka uklízečka a to se budoucí režisérce a scenáristce nehodí do krámu? Může být kočka důvodem k nenávisti mezi sestrami? Ve studiu tentokrát zazní velmi tvrdé soudy a obvinění. Je to realita, nebo pouhá póza někoho, kdo je nešťastný? Honza se snaží působit klidným a rozvážným dojmem, ale je takový skutečně? Nebo je pouhým Kenem od panenky Barbie, a tím pádem zcela ve vleku své partnerky?

Ve studiu také zazní:

  • Myslíte si, že jste ideální pár?
  • Má Veronika svůj díl viny na tom, že se v rodině hádají?
  • Nemáte ráda svou sestru pro něco, co jste nikdy neřekla?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 30. 3. 2009 od 21.20 hodin v Televizi Prima.