Hlavní navigace

Nic než pravda: Možná přijde i anděl...

[Tisková zpráva] Do velikonočního dílu soutěže Nic než pravda se snesli andělé. Alespoň díky jedné ze soutěžících. Má skutečně každý z nás svého anděla strážného? Jak takový anděl vypadá? A co mamánek, který se živí jako hráč pokeru a nechá se živit vlastní matkou?

Sdílet

Jako první soutěžící se divákům představí Helena Jonášová (35 let), která přijela ze Zbirohu. Do studia ji doprovází její manžel Marek a také kamarádka Jana. Bývalá fakturantka, která je nyní na mateřské dovolené, působí na první pohled plaše, až zakřiknutě. I ona však musela v životě čelit nejedné životní zkoušce nebo překážce. V životě jí bohužel neminuly situace, jako je zneužívání v dětství ze strany blízkého člověka, rychlá svatba a následně bolestný rozvod, odchod vlastní dcery k otci… Jak se jí žije nyní ve druhém manželství s Markem? Je spokojená? Pro Helenu je v životě velmi důležité duchovno – hodně medituje, o zásadních věcech se radí s kartami. Vysvětlí Helena ve studiu svoje tvrzení o andělech? Proč je o tom přesvědčena? Pomohou jí andělé k pohádkové výhře? Bude po dlouhé době využito i právo veta? Která odpověď zůstane divákům utajena a proč?

Helena bude také odpovídat na tyto otázky:

  • Máte nějaké tajemství, které by se váš muž neměl dozvědět?
  • Zneužil někdo z rodiny v dětství vaší důvěry?
  • Domníváte se, že mezi námi žijí bytosti z jiných světů?

Andělé odlétli a do křesla usedne trenér squashe a profesionální hráč pokeru Aleš Hudeček (32 let) z Prahy. Suverénní mladý muž, u kterého se nemůžete zbavit dojmu, že si ze všeho dělá legraci, a to za každé situace a okolností. Proč to dělá? Skrývá nejistotu, nebo je skutečně přesvědčen o své vlastní vtipnosti a vlastně i neodolatelnosti? Jeho přístup k životu je docela zarážející – člověk, který je evidentně inteligentní, jako by odmítal dospět, a proto volí do jisté míry nezodpovědný styl života. Pobyt v křesle si očividně užívá a vůbec mu nevadí, že ve studiu se odkryjí jeho dluhy, které má dokonce i vůči svým kamarádům, z nichž jeden je přímo ve studiu jako patron. Chce Aleš své dluhy vůbec vracet? Jaký je postoj Alešova otce k synově životu?

Ve studiu také zazní tyto otázky:

  • Myslíte si, že vás poznamenalo, že rodiče neměli stejný názor na vaši výchovu?
  • Je František první, komu chcete splatit dluh?
  • Chodíte si k otci pro peníze?

Sledujte další, tentokrát velikonoční díl pořadu Nic než pravda v pondělí 13. 4. 2009 od 21.15 hodin v Televizi Prima.