Hlavní navigace

Nic než pravda: Žárlivého slabocha vystřídá éterická čardášová princezna

[Tisková zpráva] Další díl soutěže, kde je nejdůležitější mluvit pravdu a nic než pravdu, opět divákům umožní nakouknout do cizího soukromí. I tentokrát si jeden ze soutěžících odnese výhru. V jaké výši? A kdo tedy usedne do křesla pravdy?

Sdílet

Radek Houdek (25 let) z Prahy sám o sobě přiznává, že je slaboch. Možná právě proto si s sebou do studia kromě kamaráda Michala přivedl i svou přítelkyni Martinu, která je evidentně temperamentní a energická a se kterou Michal chodí již šest let. Martina přiznává, že ví, že Radek není žádná velká opora. Pramení Radkova nejistota z vratkých vztahů, které panují v jeho rodině? Co si myslí o svém bratrovi, který ho měl původně doprovodit coby patron, ale nakonec nedorazil? Do červeného křesla se v jeden moment posadí i Martina, aby odpověděla na hodně citlivou otázku, která se týká jejího případného mateřství. Martina totiž otevřeně tvrdí, že nechce děti, a jako důvod uvádí, že je nemá ráda. Opravdu nechce děti, nebo je nechce mít jen s Radkem? Je jí opravdu lépe s jejich jedenácti potkany, které chovají? A co Radek? Jaký je jeho názor?

Radek bude také odpovídat na tyto otázky:

  • Věříte tomu, že by vás bratr nikdy nepodrazil?
  • Žárlíte na Tomáše?
  • Připouštíte si, že jste slaboch?

Po Radkovi do křesla vstoupí křehká a jemná Veronika Bažová (22 let) z Vřesové u Karlových Varů. Důvody, proč se lidé hlásí do pořadu Nic než pravda, jsou různé. V případě této sympatické absolventky SPŠ umělecko-řemeslné stavby hudebních nástrojů je cíl jednoznačný – chce si společně s přítelem splnit jeden ze snů a vycestovat do zahraničí na zkušenou. Její příběh je zajímavý i tím, že nás zavede mezi Romy, kteří ale i v rámci svého etnika můžou působit jako „bílé vrány.“ Oba Veroničini rodiče celý život pracují, ona i mladší bratr Jirka (je ve studiu jako patron) vystudovali, Veroničin přítel je „bílý.“ Jak se vlastně Veronika cítí? Je jí lépe mezi Romy, nebo mezi bílými? Ve studiu zazní několik velmi citlivých, ale zajímavých názorů.

Na jaké otázky ze svého soukromí bude Veronika také odpovídat?

  • Měla jste ze svých spolužáků strach?
  • Myslíte si, že většina Romů nechce pracovat a jen zneužívají sociální dávky?
  • Styděla jste se někdy za to, že jste Romka?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 23. 3. 2009 od 21.20 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).