Hlavní navigace

Nic než pravda – „Smrt bratra dvojčete mě nebolela!“

[Tisková zpráva] Nic než pravda tentokrát odkryje nejtajnější střípky z minulosti dvou soutěžících. Prvním z nich je Petr Šišulák, který nejednou překvapí svou odpovědí. Dále usedne do horkého křesla Gabriela Šťastná, která si téměř na každou odpověď připravila vysvětlení, která jsou někdy úsměvná.

Sdílet

Petr Šišulák (35 let)
Účast v soutěži byla nepochybně pro Petra Šišuláka velmi psychicky náročná. V minulém díle se již při třetí otázce týkající se jeho dětí téměř zhroutil. Rozrušila jej vzpomínka na dceru, kterou má s prostitutkou. Vzhledem k tomu, že obě žijí ve Španělsku, není s dcerou v kontaktu.

Ve studiu mj. prozradí, že pro něj nebyl problém sedávat za volant opilý či že jezdil 17 let bez řidičského průkazu.

Pro něj a pro matku, která jej do studia doprovodila, byla jistě nejhorší ta část soutěže, kde se rozebírala sebevražda bratra Petra Šišuláka, jeho dvojčete. Obzvláště když přišla otázka „Bolela vás hodně smrt bratra dvojčete?“. Jeho odpověď „ne“ zněla nečekaně nenávistně. Jaká byla v tu chvíli reakce matky? Jaký byl důvod této šokující odpovědi? To se dozvíte v dalším vydání pořadu Nic než pravda.

I na tyto otázky Petr odpoví:

  • Podvedl jste někdy svou manželku?
  • Ublížil jste někdy vědomě svým sourozencům?
  • Sedáváte za volant opilý?

Gabriela Šťastná (38 let)
Gabriela Šťastná pracuje ve zdravotnictví, má dceru Anetu, které je patnáct let. Kdysi pracovala jako servírka v baru. Ve studiu byla nucena přiznat, že např. nalévala hostům pití pod míru či používala neumyté skleničky. Zvláštní je, že se za to nestydí. Na každou otázku, byť sebevíce nepříjemnou, má připravenou odpověď, mnohdy až úsměvnou.

Atmosféra zhoustne, když dojde na sebevraždu jejího otce. „Byla jsem na něj hodně fixovaná. Dodnes jsem mu to neodpustila,“ řekne smutně Gabriela. Před osmi lety se její otec oběsil z nešťastné lásky.

I na tyto otázky Gabriela odpoví:

  • Sprchujete se pravidelně alespoň jednou denně?
  • Jste agresivní?
  • Dodržovala jste jako zdravotní sestra vždy hygienické předpisy?

V dalším díle pořadu Nic než pravda budou bojovat o výhru v hodnotě až 5 000 000 Kč Petr a Gabriela v pondělí 3. 11. 2008 od 21.20 hodin v Televizi Prima.