Hlavní navigace

Nic než pravda startuje již v pondělí

[Tisková zpráva] Dlouho očekávaná a diskutovaná show Televize Prima s názvem Nic než pravda odstartuje již příští pondělí 25. 8. Zajímá vás, kdo našel odvahu, usedl do horkého křesla a nechal si položit otázky přímo na tělo? Představíme vám soutěžící, kteří vystoupí v premiérovém dílu.

Sdílet

Alena Hejcmanová (24)
Mladá svobodná matka tříletého syna Šimona, je na mateřské dovolené. Prožila bouřlivé mládí. Po ukončení základní devítileté školy se její život začal měnit. „Začalo to nástupem na učňák. Tam se projevovala její tvrdohlavost. Dělala si co chtěla, ač jsem se snažila, tak jsem to nedokázala zvrátit,“ popisuje matka Aleny Marie, která přijala ve studiu úlohu patrona a na místě sledovala, jak její dcera odhaluje citlivá tajemství. Alena nakonec nedokončila dvě střední školy a co hůř, propadla drogové závislosti. V čem byl pravděpodobně původ tohoto zla? Nejspíše dlouhodobé neshody rodičů, které nakonec vedly k rozvodu. Alena od neutěšených problémů v rodině utíkala ven. Drogy poprvé vyzkoušela s kamarádkou. „Bylo to ze zvědavosti. Pak jsem brala drogy i s otcem mého dítěte,“ přiznává ve studiu. Zlom naštěstí po několika letech nastal. Otěhotněla a narodil se jí syn Šimon. „Narození Šimona jí hodně změnilo. Díkybohu,“ přiznala ve studiu se slzami v očích maminka. Alena dnes již drogy neužívá, je šťastnou matkou. Prožila si však během pár let věci, ze kterých naskakuje husí kůže a ve studiu o některých z nich velmi otevřeně promluví.

I na tyto otázky Alena ve studiu odpoví –
Projevovali Vám rodiče v dětství dostatek citů?
Myslíte si, že Vás matka stále miluje?
Ukradla jste matce někdy peníze?

Milan Kučera (33 let)
Osud kuchaře Milana se rozhodně nedá přirovnat ke komedii, jedná se o smutný příběh. Když mu bylo 6 let, zabil se jeho otec při automobilové nehodě. Milan má paradoxně díky rychlé jízdě a alkoholu za volantem problémy s policií. „Řidičák mám v úschovně. Vzali mi ho,“ přiznává. Za sebou má už svatbu i rozvod. Věřil, že manželství je na celý život. Pak ale přišly problémy s financemi a nedostatkem času. Adoptoval však syna své manželky a dodnes se s ním stýká a mají spolu hezký vztah. S matkou je to však horší. „Teď s mou mámou vycházím špatně. Vlastně od doby, co mám partnerky, tak to mezi námi skřípe. Do té doby to bylo v pohodě. Když jsem začal opouštět hnízdo, tak to máma špatně nesla,“ dodává. Dnes žije Milan s přítelkyní Klárou (21). Na svatbu ale nemyslí, narozdíl od Kláry.

I na tyto otázky Milan ve studiu odpoví-
Štvalo Vás, že se musíte starat o mladší sourozence?
Bránil jste matku, když byla fyzicky napadena současným manželem?
Je Vaše současná přítelkyně nejhezčí, se kterou jste chodil?

O výhru v hodnotě až 5 000 000,– Kč v pořadu Nic než pravda budou bojovat Alena a Milan v pondělí 25. 8. 2008 od 21.10 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).