Hlavní navigace

Nic než pravda: Táto, zničils mi dětství…

[Tisková zpráva] I tak by se dal ve stručnosti charakterizovat příběh další soutěžící. Ale nepředbíhejme. Tímto dílem se uzavře soutěž pro Petra Šponiara, kterému se povedlo udělat z manželky švagrovou, a naopak. Tohoto hovorného chlapíka vystřídá sympaticky působící Martina Zimová, která rozhodně nemá moc důvodů pro to, aby o svém dětství řekla, že bylo šťastné.

Sdílet

Další díl otevírá soutěžící Petr Šponiar (43 let), řidič z Prahy, který u sebe již odtajnil poněkud zvláštní rodinné vazby. Jeho současná manželka je jeho bývalou švagrovou, a z bývalé ženy se stala švagrová. Zdá se vám to divné, něco vám nehraje? Ale je to tak, Petr si skutečně vzal sestru své ženy. A nezdá se, že by to někomu z rodiny vadilo. Dokonce ani Pavlovi synové na otce nezanevřeli. Suverénní upovídaný Petr pokračuje v soutěži a přiznává další detaily ze svého života. Dostal se do konfliktu se zákonem, ale také na mateřskou dovolenou. Co ho k oběma zkušenostem vedlo a jak je odůvodní před televizními diváky?

Petr bude také odpovídat na tyto otázky:

  • Dobírali si vás synové, že jste byl na mateřské dovolené?
  • Přemlouval byste svou ženu, aby šla na plastickou operaci?
  • Měl jste někdy ženu pouze na jednu noc?

Po Petrovi si sedne do křesla pravdy Martina Zimová (55 let) z Borovan. Martina je původním povoláním učitelka, která však třídu plnou žáků vyměnila za trafiku. Tato velmi mírně a vstřícně působící žena má za sebou velmi pestrý život. Pokud to tedy tak lze říci. Její dětství mělo do idylky daleko. Sama označuje rozvod svých rodičů za nejšťastnější moment v dětství. Její otec, ač vážený doktor práv, bil nejen ji, ale i její matku a sestru – častokrát bezdůvodně. Krutost jejího otce byla zřejmě tak veliká, že ani pokus o znásilnění, který Martina jako dítě také zažila, tyto ponuré vzpomínky nepřebil. Možná proto se Martina velmi brzo vdala, ale její manželství nevydrželo déle než rok. Zůstalo bezdětné, ale s odstupem času Martina na tohoto muže vzpomíná jako na osudového a svého rozvodu dodnes lituje. Také je možné, že v dětství můžeme hledat i důvody toho, proč má Martina dodnes neurovnané vztahy se svou vlastní dcerou.

Na tyto otázky bude Martina také odpovídat:

  • Chápete ženy, které podlehnou domácímu násilí?
  • Měla jste ráda oba rodiče?
  • Toužíte po usmíření se sestrou?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 27. 4. 2009 od 21.15 hodin v Televizi Prima.