Hlavní navigace

Nic než pravda: Už devět let nepracuje! Živí ho žena!

[Tisková zpráva] Další díl pořadu Nic než pravda je už od samého začátku nabitý rozporuplnými emocemi. Je Dalibor Žurek obětí špatných událostí, nebo líný člověk, který si různými důvody omlouvá to, že je již devět let nezaměstnaný a živí ho jeho exmanželka?

Sdílet

Dalibor Žurek (50)
Padesátiletý báňský inženýr Dalibor Žurek je nezaměstnaný, po etapě podnikání má na svém kontě dluhy nebetyčné výše. Má na krku exekuci a je odříznutý od veškerých potenciálních i reálných příjmů. To jej nemotivuje k hledání povolání a nechává se živit svou ženou, která pracuje jako asistentka. Chodí jen na občasné brigády, protože na tyto příjmy exekutor nedosáhne. Fakt, že se jedná o podvod, ho ale nechává chladným.

Kvůli exekuci se i rozvedl, ale jen formálně. Se svou ženou nadále funguje ve velmi pevném manželství. Jeho žena ho nadmíru podporuje a trpí i jeho nepřiměřenou potřebu čistoty a pořádku. Nechává se od něj peskovat i za jeden neumytý hrnek ve dřezu. Jeho žena je pro něj skutečný poklad. Nejen že takto podporuje svého muže, ale ani její starší syn si nehledá práci a nechává se živit. Mladšího syna podporuje na studiích v zahraničí. Výhra, zvláště ta nejvyšší, by nejspíš mnohé vyřešila – podívejte se, jak skončí v dalším vydání pořadu Nic než pravda boj exmanžela sympatické a obětující se ženy a matky o pravdu a pět milionů…

Dalibor Žurek odpoví mimo jiné na otázky:

  • Zhoršil se po krachu podnikání váš sexuální život?
  • Jste si jistý, že váš smysl pro pořádek nehraničí s úchylkou?
  • Myslíte si, že jste si podnikáním zničil život?
  • Bojíte se, že ještě po vaší smrti bude rodina splácet vaše dluhy?

Ladislava Fidrmucová (35)
Suverénní soutěžící Ladislava Fidrmucová působí dojmem vyrovnané matky. Přesto dosud lituje, že dovolila, aby se jí syn v jejích 17 letech narodil – také proto odpoví na otázku, zda je dobrá matka, jednoznačně NE! Pro každou svou odpověď má připraveno obšírnější vysvětlení. Její dětství ale také nebylo zvláště růžové. Její otčím jí zbil, když bránila před jeho ranami svou matku.

Ladislava Fidrmucová odpoví i na tyto otázky:

  • Styděla byste se vzít si do bytu nečekanou návštěvu, protože tam máte nepořádek?
  • Mohla byste žít z někým jen „z rozumu“?
  • Litovala jste někdy, že jste se nerozhodla jít na potrat?
  • Myslíte si, že je váš syn dobře vychovaný?

V dalším díle pořadu Nic než pravda půjde o až pětimilionovou výhru Daliborovi a Ladislavě v pondělí 22. 12. od 21.05 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).