Hlavní navigace

Nic než pravda – show, která soutěžícím změní život. Doslova. V hlavní roli nevěra

[Tisková zpráva] Dva nové lidské příběhy přinese další pokračování soutěže Nic než pravda. Přesto mají oba jednoho společného jmenovatele – a tím jsou nestandardní rodinné vztahy, potažmo nevěra.

Sdílet

Jako první proti Petru Šiškovi usedne Lubomír Vítovský, třicetiletý nezaměstnaný horník z Karviné, kterého kromě dluhů tíží i poněkud nevyvážená rodinná situace. Ve studiu s ním sedí jako patronka jeho žena Pavlína, se kterou vychovává nevlastní dceru Sandru, na niž je hodně fixovaný, a také sestra Marcela. Lubomír se ukáže jako člověk, který má celkem v životě pech a už od dětství ho provází celá řada trablů. Problémy se zákonem mu například způsobilo pouhopouhých sedm korun. Otázky, na které Lubomír postupně bude odpovídat, odkryjí také celou řadu rodinného „špinavého prádla“. Lubomír přizná, že jeho soužití s manželkou není úplně ideální. Velkou roli zde právě hraje nevěra.

Lubomír odpoví i na tyto otázky:
Styděla se za vás rodina, když vás domů přivedla policie?
Je něco, co jste svým rodičům neodpustil?
Chtěl byste, aby ze Sandry vyrostl stejný člověk jako její matka?

Lubomíra v křesle pravdy vystřídá Hana Hrabánková z Mostu. Je jí 37 let a v současné době je po mateřské dovolené nezaměstnaná. I do jejího života významně zasáhla nevěra. A že její soukromý život není úplně standardní, dokazuje i její bývalý manžel Petr, který je jejím současným přítelem a ve studiu sedí coby patron. Kromě exmanžela Hanu do studia doprovodila kamarádka Jana, která se společně s Hankou snaží – zatím stále marně – zhubnout, a jako třetí pak Hančina potencionální snacha Jindra. Hana působí velmi milým dojmem. I ona však bojuje s celou řadou trápení. Její život je poznamenán smrtí, a to smrtí ve velmi drsné podobě – zemřel jí syn. Poznala i domácí násilí. Je na ní vidět, že má svého bývalého manžela velmi ráda. Proč se tedy rozvedli?

I na tyto otázky bude Hana odpovídat:
Byla jste Petrovi po dobu vaše společného soužití někdy nevěrná?
Vytočil vás Petr někdy natolik, že jste měla chuť dát mu facku?
Jste k Janě vždy naprosto upřímná?

Sledujte další díl pořadu Nic než pravda v pondělí 9. 3. 2009 od 21.20 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).